Drogi Kliencie! Jako sklep meblowy o powierzchni poniżej 2000m pozostajemy otwarci. Pracujemy bez zmian - także w soboty.
Serdecznie zapraszamy do naszego salonu!

Dekoracje

Inne dekoracje

Zobacz więcej
Inne dekoracje
Inne dekoracje

Historia jednego przedmiotu

To niesamowite jak jeden element w niestandardowym kolorze, kształcie czy rozmiarze potrafi zdefiniować wnętrze. Obecnie dekorowanie domu stało się bardziej popularne niż kiedykolwiek.

To dlatego, że ozdoby są powszechnie dostępne, a ich wzory są ponadczasowe. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, nie wymagają zbytnich nakładów finansowych. Śmiało można wykorzystać je do dekorowania pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Inne dekoracje
Inne dekoracje
Inne dekoracje
Inne dekoracje

W Mebest znajdziesz ponad 3000 dodatków we wszystkich stylach. Zachwycą Cię osłony do kwiatów, etażerki, ekspozytory na ozdoby świąteczne, figurki czy stojaki na biżuterię.

Wśród propozycji projektantów Mebest znajdziesz dodatki z metalu, drewna, żywicy, szkła, ceramiki czy koronki. Z nami ubierzesz swój dom od podłogi po sam sufit.

Producenci

Wybierz kategorie: Dekoracje ścienneDekoracje stojąceRamkiZegary

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych doradców. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Soboty: 10:00 – 16:00
Niedziele handlowe: 10:00 – 16:00

Facebook
Instagram