Drodzy Klienci. W niedziele 6 i 13 grudnia jesteśmy otwarci. Pracujemy w godzinach 10.00 - 16.00.
Serdecznie zapraszamy do naszego salonu!

Jadalnia

Witryny, komody i bufety

Zobacz więcej
Witryny, komody i bufety
Witryny, komody i bufety

Mądre przechowywanie w jadalni

Postaw na organizacyjny porządek dzięki stylowym meblom, w których przechowasz lub wyeksponujesz ulubioną zastawę i jadalniane dodatki.

Urządzając jadalnię, kupujesz nie tylko stół i krzesła, ale także pasujące meble dedykowane wyłącznie temu pokojowi. Przyjdź więc do Mebest i zachwyć się wybranymi przez naszych projektantów witrynami, komodami i bufetami.

Witryny, komody i bufety
Witryny, komody i bufety
Witryny, komody i bufety
Witryny, komody i bufety

Urządzając jadalnię lub wydzielając strefę jadalnianą w salonie, wybierz meble właściwe tylko temu pomieszczeniu. To, co może Ci się spodobać to komody i regały, łączące funkcjonalność z niepowtarzalnym designem.

Jakość ukazana jest za pośrednictwem dopracowanego wzornictwa, najlepszych materiałów oraz solidnego wykonania. Postaw na stylowy bufet czy witrynę, w których wyeksponujesz wszystko to, co piękne w jadalni.

Producenci

Wybierz kategorie: KomodyWitryny

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych doradców. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

Pn – Pt: 10:00 – 19:00, Sob: 10:00 – 16:00