Designerskie meble – mat czy wysoki połysk?

Designerskie meble mogą mieć tak samo fronty matowe, jak i lakierowane na wysoki połysk. Dzięki szerokiej ofercie dostępnych wzorów bez problemu stworzysz wyjątkową przestrzeń – nowoczesną lub klasyczną.

       6. Salon meblowy Mebest Poznań, Designerskie meble - mat czy wysoki połysk 2. Salon meblowy Mebest Poznań, Designerskie meble - mat czy wysoki połysk

Witryny i komody na wysoki połysk

Wybierz meble lakierowane na wysoki połysk, jeżeli marzysz o eleganckim wnętrzu. Zauroczą Cię pełne głębi fronty szafek, których odbijająca światło powierzchnia będzie intrygować, tak samo domowników, jak i gości nowoczesnego domu.

Błyszczący luksus powstał z myślą o dużych wnętrzach, w których warto podkreślić przestrzeń. Oczywiście, meble na wysoki połysk idealnie sprawdzą się także w niewielkich loftach, które zyskują dzięki designerskim meblom optycznie powiększającym metraż mieszkania.

7. Salon meblowy Mebest Poznań, Designerskie meble - mat czy wysoki połysk
Meble z frontami lakierowanymi na wysoki połysk, w których nowoczesne wykończenie zostaje złagodzone naturalnym drewnem

Wybierając witryny i komody możesz zdecydować się na jasne barwy, jak i dominujące ciemne, lakierowane na wysoki połysk fronty. Przy obu wyborach masz pewność, że Twoje wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru, a salon czy jadalnia staną się bardziej wyraziste.

Jeżeli chcesz, by meble były jeszcze bardziej efektowne, zdecyduj się na te modele, w którym lakier łączony jest z elementami naturalnego drewna. Dzięki temu witryny czy komody zyskają ekskluzywnej lekkości.

Stoły połyskujące niczym tafla lustra

Szukając mebli wykończonych lakierem, nie sposób pominąć stoły jadalniane o blatach połyskujących niczym tafla lustra. Mogą stanowić kontrastowe wykończenie wnętrza lub stanowić doskonałe uzupełnienie nowoczesnego domu.

9. Salon meblowy Mebest Poznań, Designerskie meble - mat czy wysoki połysk
Ultranowoczesny stół jadalniany o połyskującym blacie

Co interesujące, w zależności od wybranej linii stylistycznej, stoły te mogą pasować zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego wnętrza. Wiele zależy od bryły mebla oraz koloru wykończenia. Blaty białe i czarne skomponują się we wnętrzu modernistycznym czy skandynawskim. Dopełnieniem nowoczesnego salonu będą odpowiednio dobrane krzesła.

8. Salon meblowy Mebest Poznań, Designerskie meble - mat czy wysoki połysk
Świetny stół jadalniany o błyszczącej tafli w kolorze czarnym

Z kolei stoły jadalniane o blatach podkreślających naturalny kolor drewna będą perfekcyjnym wykończeniem klasycznej jadalni.

3. Salon meblowy Mebest Poznań, Designerskie meble - mat czy wysoki połysk
Stół jadalniany z połyskiem, podkreślający naturalny charakter drewna

Matowe nie znaczy nudne

Nadal wiele osób decyduje się na meble o matowym wykończeniu. Na pewno to materiał zdecydowanie praktyczniejszy w utrzymaniu, szczególnie gdy mamy w domu dzieci. Na szczęście nie trzeba długo szukać, by znaleźć designerskie meble o frontach matowych.

4. Salon meblowy Mebest Poznań, Designerskie meble - mat czy wysoki połysk
Stylowe meble w kolorze naturalnego, ciepłego drewna, dedykowane wnętrzom tradycyjnym
5. Salon meblowy Mebest Poznań, Designerskie meble - mat czy wysoki połysk
Designerskie meble o matowych frontach, z efektownym dodatkiem w postaci szklanych szyb

Co jeszcze wyróżnia meble o matowym wykończeniu? Przed wszystkim doskonała prezencja, zarówno gdy wybierzemy jednolite barwy, jak i modele o wyraźnie podkreślonym, drewnianym usłojeniu.

1. Salon meblowy Mebest Poznań, Designerskie meble - mat czy wysoki połysk
Efektowny stół wykonany z litego drewna, o wyraźnie zaznaczonych sękach i usłojeniu

To, co wybierasz? Designerskie meble wykończone lakierem o wysokim połysku czy może kunsztowne, matowe materiały, podkreślające miłość do naturalnych rozwiązań?