Komody do luksusowego salonu – nasze propozycje

Mogą stanowić harmonijną całość, łącząc się z innymi meblami w salonie lub wyróżniać się nietypową formą, kolorystyką i stylem. Dziś wybierając komody możesz zwrócić uwagę nie tylko na jakość, ale i design. Liczy się bowiem oryginalność, dzięki której sprawdzisz, że Twoje wnętrze będzie symfonią wyszukanego smaku i niepowtarzalnego luksusu.

Komody w kontekście szarości

Gdy szukasz nowoczesnego designu do salonu, postaw na kontrastowe połączenie stalowej, grafitowej szarości z naturalnym drewnem, np. orzechowym. To kunszt rzemiosła ukryty w detalach tworzonych przez mariaż elementów metalowych z naturalnym materiałem wykończeniowym, jakim jest drzewo.

Mebest salon meblowy, luksusowy salon, szary sekretarzyk
Szary sekretarzyk Mebest

Nietuzinkowe zestawienie zimnych i ciepłych kolorów łamie tu standardy, zachwycając nawet najbardziej wymagających klientów. To z jednej strony klasyka formy, a z drugiej – nowoczesna stylizacja do luksusowego wnętrza.

Mebest salon meblowy, luksusowy salon, szara komoda
Szara komoda sekretarzyk Mebest

Modern design w komodach do luksusowego salonu

Szukając komody do luksusowego salonu, nie sposób przejść obojętnie koło mebla łączącego w sobie drewno, metal i lustrzane szkło. Ta nowoczesna, pełna wdzięku stylistyka, której kwintesencja została ujęta w fantazyjnie wygiętych nóżkach o dowolnym wybarwieniu oraz połyskujących frontach.

Mebest salon meblowy, luksusowy salon, komoda modern
Komoda modern Mebest

Gdy chcesz rozjaśnić wnętrze, możesz wybrać meble z białej kolekcji. To zespolenie jasnych barw utrzymanych w połysku z naturalnym drewnem, dla podkreślenia wysokiej jakości kolekcji.

Mebest salon meblowy, luksusowy salon, salon modern
Salon modern Mebest

W stylizacji modern znajdziesz oczywiście nie tylko stylowe komody, ale także stoliki kawowe, szafki RTV oraz inne meble będące wykończeniem luksusowego wnętrza.

Rzemieślniczy kolonializm komód

Gdy zamiast stylu nowoczesnego, wolisz surowy kolonializm, wybierz meble wyprodukowane ze szlachetnych materiałów. Dzięki drewnu salon zyska na ekskluzywności, stając się prawdziwym dziełem sztuki.

Mebest salon meblowy, luksusowy salon, kolonialny salon
Kolonialny salon Mebest

Obok luksusowej, drewnianej komody, możesz wybrać także regał, a całość uzupełnić stylową konsolą. We wszystkich tych formach zauważysz pasję i miłość do rzemiosła. Takie wnętrze będzie godne zapamiętania.

Mebest salon meblowy, luksusowy salon, kolonialna konsola
Kolonialna konsola Mebest

Genialnym, a zarazem stylowym rozwiązaniem może także być szafa z gustowną drabiną.

Mebest salon meblowy, luksusowy salon, kolonialny kącik
Kolonialny kącik Mebest

Wszystkie kolekcje znajdziesz u nas w salonie. Zapraszamy do odwiedzin i skorzystania z bezpłatnej pomocy ze strony naszych projektantów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.