Fotele

Wolisz obszerny, w którym zatopisz się podczas czytania ulubionej książki, czy mniejszy, będący świetną ozdobą nawet małego salonu? Przyjdź, usiądź i dokonaj wyboru idealnego fotela!

Jeżeli preferujesz designerskie stylizacje, swoje kroki skieruj do przygotowanego przez nas showroomu Swarzędz Home. To fotele, które urzekną Cię różnorodnością wybarwień obić oraz szalenie komfortowymi siedziskami i oparciami. Nie przejdziesz obok nich obojętnie!

PIU-Fotel-pufa-SH-e1473279137521

PIU-fotel-MLYN-2-SH-dzien-sharp-revert-e1473279991632

Wysoce funkcjonalne oraz wygodne fotele, których pozazdrości Tobie każdy odwiedzający gość, znajdziesz także w kolekcji Feniks Furniture Collection. To to Cię zachwyci to jakość wykonania, gwarantowana wykorzystaniem szlachetnych skór pochodzących z włoskich garbarni oraz eleganckich tkanin od najlepszych producentów z Belgii.

wedmar111220502015

Gdy szukasz masywności, idealnej do nowoczesnych loftów i domów, zwróć uwagę na fotele MTI Furninova. Będziesz urzeczony oryginalnymi konstrukcjami, które zapewnią najwyższy komfort podczas wypoczynku.

Ozdoby narożniki sofy i fotele salon meblowy Mebest zdjęcie nr 1

 

Podobny efekt uzyskasz wybierając kolekcje Vero – to bowiem fotele, które zamienią Twój salon w ekskluzywną strefę SPA. Wszystko dzięki funkcjom relaks, która da komfort i wygodę, jakich nie doznasz nigdzie indziej.

Ozdoby-narożniki-sofy-i-fotele-salon-meblowy-Mebest-zdjęcie-nr-6-750x695

Tradycyjne linie i doskonałej jakości skóry naturalne oraz solidne tkaniny to z kolei cechy wyróżniające modele foteli od Meblomak oraz Unimebel. W ramach tych kolekcji znajdziesz różnorodność, dzięki czemu bez problemu zakupisz fotel zarówno do domu nowoczesnego, tradycyjnego, jak i stylizowanego.

facebook twitter pinterest