Komody, regały, szafki RTV i półki

Meble salonowe to połączenie zarówno designu, jak i funkcjonalności. Komody, regały czy szafki rtv i półki muszą spełniać nie tylko swoje funkcje, ale i doskonale się prezentować. Salon to pomieszczenie, które daje spore możliwości aranżacyjne, dlatego warto do końca wykorzystać jego potencjał. Komody, regały, szafki rtv i półki idealnie się do tego nadają.

Wybierając komody, regały, szafki i półki z ofert producentów postawiliśmy na mieszaninę różnych stylów. Dzięki temu w Mebest kupisz zarówno meble nowoczesne, jak i klasyczne. Znajdziesz tu styl modern, skandynawski, ludwikowski, kolonialny, minimalistyczny i inne – tak samo popularne, jak i te niszowe.

Uwielbiasz drewno? Koniecznie sprawdź unikalną kolekcję mebli do salonu, oferowanych przez Trebord. Te, które znajdziesz w Mebest to pojedyncze perełki. Z racji, że wszystkie tworzone są ręcznie z litego drewna, nie występują dwa takie same egzemplarze!

Ozdoby komody regały szafki RTV i półki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 1

Cudowne kolekcje wybraliśmy dla Ciebie także z oferty BellDeco. Zakochasz się w tych witrynach, bibliotekach, regalach, komodach i innych meblach, idealnych do stylowego pokoju dziennego.

Wybierając kolekcję mebli do salonu, zwróć uwagę na modele Solid Wood wykonane z litego drewna bukowego lub dębowego. W przygotowanym przez nas showroomie znajdziesz witryny w różnych rozmiarach oraz półki ścienne, wszystkie z dodającymi kunsztu przeszkleniami. Dodatkowo to komody, w tym oczywiście RTV, a także funkcjonalne, rozkładane lub nie, stoły.

Piękne kolejne wykonane z drewna dębowego znajdziesz także w wybranych kolekcjach od Zakor. To różnorodność stylów, od klasyki, przez modernizm, kończąc na szalenie nowoczesnych propozycjach komód, regałów, szafek RTV oraz półek wiszących.

Ozdoby komody regały szafki RTV i półki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 5

Szukając kolekcji glamour nie przejdziesz obojętnie koło mebli Klose. Meble, które znajdziesz w Mebest to precyzyjnie wykonane regały, komody, szafki i inne propozycje wykończające luksusowy salon. Zakochasz się w tych linach, fakturze i drewnie, będących symbolem najwyższej jakości.

Kolonialne propozycje odnajdziesz również w przygotowanym showroomie mebli Jafra. To z jednej strony mocne, wręcz rustykalne bryły, a drugiej – subtelna delikatność odkrywająca to, co w naturze najpiękniejsze. Jafra to meble, w których stawia się na detal – zobaczysz to w liniach i wykończeniu regałów, komód i pozostałych mebli salonowych tej marki.

Ozdoby komody regały szafki RTV i półki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 13

Ozdoby komody regały szafki RTV i półki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 14

"Pokój dzienny" - Galeria zdjęć i inspiracji

Call Now Button