Lampy, lampiony, świece i świeczniki

W Mebest kupisz pełną gamę designerskich dodatków do domu. Te, na które musisz zwrócić szczególną uwagę to lampy, lampiony, świece i świeczniki. Dlaczego? Ponieważ dodadzą Twojemu wnętrzu prawdziwego blasku!

Urzekną Cię lampiony, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie. Koniecznie sprawdzaj kolekcje, ponieważ ulegają zmianie – w zależności od panujących trendów i sezonu. Dziś szalenie modne są te modele, które możesz postawić nie tylko na stole, ale i ziemi. Pięknie rozświetlają pomieszczenie i dodają mu blasku.

Ozdoby lampy lampiony świece i świeczniki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 1

Świetnym akcentem we wnętrzu są także świeczniki – stalowe i drewniane na nóżce, a także szklane kielichy oraz najmodniejsze w sezonie złote lub srebrne osłony o nieco orientalnym akcencie, prezentowane na stylowych tacach i paterach.

Ozdoby lampy lampiony świece i świeczniki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 2

Ozdoby lampy lampiony świece i świeczniki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 3

Na tacach możesz umieścić także świece. W Mebest znajdziesz wiele rodzajów, różniących się od siebie wielkością, kształtem i kolorami. Nie będziesz mieć żadnego problemu z dobraniem idealnie pasujących do Twojego gustu i wnętrza.

Ozdoby lampy lampiony świece i świeczniki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 4

Ozdoby lampy lampiony świece i świeczniki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 5

Pięknie we wnętrzu będą wyglądać także świece umieszczone w osłonkach – w Mebest znajdziesz najładniejsze propozycje wyszukane dla Ciebie z ofert uznanych producentów.

Ozdoby lampy lampiony świece i świeczniki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 6

Ozdoby lampy lampiony świece i świeczniki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 7

Gdy lampiony i świece nie są w Twoim guście, postaw na designerskie lampy. Te, które kupisz w Mebest to ekskluzywne dodatki pasujące do wnętrz o różnych stylach. Gdy Twój dom jest nowoczesny, wybierz te masywne, w odcieniach srebra.

Ozdoby lampy lampiony świece i świeczniki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 8

Ozdoby lampy lampiony świece i świeczniki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 9

Ozdoby lampy lampiony świece i świeczniki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 10

"Ozdoby" - Galeria zdjęć i inspiracji

Call Now Button