Lustra, ramy i zegary

Ozdoby wiszące to piękny dodatek we wnętrzu. W Mebest kupisz najładniejsze lustra oraz zegary, a także piękne ramy i ramki, w których zawiesisz ulubione zdjęcia czy obrazy.

Bogata oferta luster dostępnych w Mebest to różnorodność stylów. Mamy modele nowoczesne, awangardowe, skandynawskie, industrialne, rustykalne, prowansalskie… i wiele, wiele innych! Obok luster wiszących, to modele stojące. Jedne są w ramach stylizowanych, inne nie posiadają takowych w ogóle.

W zależności od potrzeb, w Mebest znajdziesz też lustra kwadratowe, prostokątne, okrągłe, a także te o niecodziennym kształcie. Nie sposób wymienić ich wszystkich – to trzeba po prostu zobaczyć!

Obok luster, piękną ozdobą są designerskie ramy i ramki. W Mebest kupisz modele do zawieszenia na ścianie, jak i takie które będą pięknie prezentować się ustawione na półkach czy nawet podłodze.

W zależności od stylu Twojego domu, możesz wybrać nowoczesne plakaty, wzorzyste ramki lub subtelne, wykonane ze szkła lub drewna.

Co jeszcze może znaleźć się na ścianie? Oczywiście zegary! Nasza oferta jest naprawdę niezwykła. To zegary w stylu vintage oraz retro, które urzekają – niesamowitymi kształtami, kolorystyką i designem. Czy wybierzesz tylko jeden? Wątpimy… Tym modelom naprawdę trudno się oprzeć.

Ozdoby lustra ramy i zegary salon meblowy Mebest zdjęcie nr 19

"Ozdoby" - Galeria zdjęć i inspiracji

Call Now Button