Narożniki, sofy

Jakim kryterium się kierujesz przy wyborze mebli salonowych? Ważny dla Ciebie jest materiał, kolor czy kształt? Jeżeli chodzi o wybór narożnika czy sofy jedno jest pewne – liczy się wygoda i estetyka.

Wycieczkę po salonie Mebest warto rozpocząć od showroomu, w którym znajdziesz wybrane modele MTI Furninova. Trudno słowami opisać piękno tej nowoczesnej kolekcji. To bryły, w których modern zderza się z wysublimowaną awangardą. Znajdziesz tu piękne narożniki z dodatkowymi, drewnianymi półkami, osadzone na subtelnych nóżkach – niekoniecznie odkrytych, a także eleganckie sofy.

Ozdoby narożniki sofy i fotele salon meblowy Mebest zdjęcie nr 4

Ozdoby narożniki sofy i fotele salon meblowy Mebest zdjęcie nr 5

To oczywiście dopiero początek. Specjalnie dla Ciebie w Mebest znajdziesz wybrane kolekcje Vero. To przede wszystkim luksusowe, skórzane wypoczynki oraz oraz sofy z dodatkowymi funkcjami.

Ozdoby narożniki sofy i fotele salon meblowy Mebest zdjęcie nr 6

Swoją uwagę na pewno zwrócisz też na Feniks Furniture Collection. Co wyróżnia te kolekcje? Przede wszystkim kunszt detali, w których odnajdziesz elementy nowoczesności oraz ponadczasowej klasyki. To także wyraz zamiłowania do wysoce ekskluzywnych materiałów wykończeniowych, w tym naturalnych skór z Włoch oraz belgijskich tkanin.

Spacerując po Mebest na pewno nie przeoczysz wybranej przez nas kolekcji mebli Polipol. Urzekną Cię rozkładane narożniki z regulowanymi zagłówkami oraz pojemnikami na pościel. Nie przejdziesz obojętnie koło rozłożystych modeli, w których wysoki komfort zapewnia zastosowana technologia. To dzięki niej proponowane przez Polipol narożniki są tak intuicyjne, dopasowując się formą, układem i kształtem do preferencji domownika.  Są to meble tapicerowane wykonane z materiałów najwyższej jakości.

W Mebest odnajdą się miłośnicy stylu klasycznego. Zainteresuje ich kolekcja narożników i sof od Meblomak, w której znajdą tradycyjne linie oraz doskonałej jakości skóry. To bryły, które urzekają ponadczasową formą oraz różnorodną kolorystyką dedykowaną najbardziej wymagającym klientom.

Ozdoby narożniki sofy i fotele salon meblowy Mebest zdjęcie nr 10

Na koniec oczaruje Cię kolekcja Unimebel, w której znajdziesz narożniki perfekcyjnie wpasowane w minimalistyczny styl skandynawski i dekoracyjny, ludwikowski. Jasne barwy nawiązujące do natury, precyzyjne wykonanie i niebagatelne wzornictwo – to domena tych kolekcji narożników, sof.

Ozdoby narożniki sofy i fotele salon meblowy Mebest zdjęcie nr 11

Ozdoby narożniki sofy i fotele salon meblowy Mebest zdjęcie nr 12

"Pokój dzienny" - Galeria zdjęć i inspiracji

Call Now Button