Stoły i krzesła

Zależy nam, aby kupowane meble cieszyły Was przez wiele lat. Dlatego wszystkie kolekcje, zanim pojawią się w showroomach Mebest, przechodzą krytyczną weryfikację ze strony naszych projektantów. Nie inaczej jest w przypadku proponowanych modeli stołów i krzeseł.

Stół to miejsce, przy którym zasiadasz praktycznie każdego dnia. Dlatego wybrane przez nas kolekcje z Solid Wood to z jednej strony komfort, a z drugiej – design. Taki efekt gwarantują najlepszym wykonaniem, z wykorzystaniem wyłącznie litego drewna, oraz dodatkowymi funkcjonalnościami.

Podobnie pięknie prezentują się stoły i krzesła od Zakor, które urzekają prostotą form oraz szlachetnym wykonaniem z drewna dębowego. To kolekcje w ponadczasowym stylu, które pasować będą tak samo do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Nie tylko Bydgoskie Meble oferują meble do jadalni w stylu glamour. Szukając ekskluzywności nie sposób przeoczyć kolekcję Klose. W tych stołach i krzesłach znajdziesz jakość i wyrafinowanie, tradycję oraz ponadczasowy uniwersalizm.

Ciekawie prezentują się kolekcje Jafra. Te, które wybraliśmy zaspokoją gusta miłośników mebli stylizowanych. Stoły urzekają kolonialną masywnością, a krzesła z elementami stylu modern, łagodzą surową kolekcję nadając jej nowoczesny szyk.

Ozdoby stoły i krzesła salon meblowy Mebest zdjęcie nr 9

Mocno wystylizowana jest także kolekcja BellDeco. Będziesz zachwycony tymi meblami do jadalni, jeżeli szukasz mocno zdefiniowanych i bardzo charakterystycznych linii oraz materiałów.

Chcąc powrócić do natury, warto zwrócić uwagę na wybraną przez nas kolekcje Trebord. To, co urzeka w tych stołach Trebord to proste linie oraz subtelne barwy podkreślające charakter drewna. Ta kolekcja na pewno zdobędzie uznanie zarówno zwolenników tradycyjnego stylu, jak i ciepłego, skandynawskiego.

 

Pięknie prezentują się stoły i krzesła z kolekcji Paged. W Mebest znajdziesz te, w których nowoczesność łączy się z klasyką. To minimalistyczne linie, a także ciepła kolorystyka, która ma podkreślać jakość tych mebli oraz zastosowane materiały wykończeniowe.

Ozdoby stoły i krzesła salon meblowy Mebest zdjęcie nr 12

Ozdoby stoły i krzesła salon meblowy Mebest zdjęcie nr 13

"Jadalnia" - Galeria zdjęć i inspiracji

Call Now Button