Szafy, komody, stoliki nocne

Urządzanie sypialni powinno sprawiać radość. Dlatego w Mebest znajdziesz pełną paletę propozycji – od łóżek, przez szafy, komody, po stoliki nocne i toaletki. Wszystkie w różnorodnych stylach dla ponadczasowych wnętrz.

Świetne propozycje zawarliśmy w showroomie mebli Dekort. To, co łączy je wszystkie to precyzja wykonania oparta o kunszt projektantów oraz wysokiej jakości materiały. Z naszymi kolekcjami od Dekort urządzisz tradycyjną sypialnię o najwyższych walorach funkcjonalnych.

Ozdoby szafy komody stoliki nocne salon meblowy Mebest zdjęcie nr 1

Podobnie piękne propozycje mebli do sypialni prezentuje Jafra. Z modelami, które znajdziesz w Mebest, wyselekcjonowanymi z oferty tego producenta, zaaranżujesz wnętrze o prowansalskim, skandynawskim lub klasycznym wydźwięku. Zakochasz się w tych stolikach nocnych, szafach i komodach.

Ozdoby szafy komody stoliki nocne salon meblowy Mebest zdjęcie nr 2

Ozdoby szafy komody stoliki nocne salon meblowy Mebest zdjęcie nr 3

Urzekną Cię przygotowane przez nas showroomy Klose oraz Mikołajczyk. Z oferty tych producentów wyselekcjonowaliśmy najbardziej ekskluzywne modele mebli do sypialni, w tym łóżka, szafy, komody i stoliki nocne. Dzięki temu wyposażysz luksusowy pokój snów, mając pewność, że wybrałeś jakość i niepowtarzalny styl.

Ozdoby szafy komody stoliki nocne salon meblowy Mebest zdjęcie nr 4

Ozdoby szafy komody stoliki nocne salon meblowy Mebest zdjęcie nr 5

W Mebest znajdziesz także wybrane meble do sypialni z kolekcji Szynaka. To, co charakteryzuje te propozycje to przede wszystkim surowa nowoczesność. Zarówno szafy, komody, jak i stoliki nocne mają proste linie, przez co na pierwszy plan wysuwa się wysokiej jakości wykończenie mebli w postaci naturalnego drewna.

Ozdoby szafy komody stoliki nocne salon meblowy Mebest zdjęcie nr 6

Sprawdź nasz showroom Swarzędz Meble, w którym znajdziesz wybrane komody oraz stoliki nocne. Zachwycą Cię niecodziennymi liniami oraz różnorodnością brył i stylów. W tych meblach naturalne drewno ma symbolizować jakość, trwałość oraz oczywiście tradycyjne wartości, będące priorytetem dla tego producenta.

Szukając prostych brył bazujących na litym drewnie, zatrzymaj się przy wybranej przez nas kolekcji Zakor. To nie tylko szafki nocne o dostojnie prostych liniach, także komody i łóżka, dzięki którym stworzysz klimatyczną atmosferę w swojej sypialni.

"Sypialnia" - Galeria zdjęć i inspiracji