Szafy, komody, stoliki nocne

Urządzanie sypialni powinno sprawiać radość. Dlatego w Mebest znajdziesz pełną paletę propozycji – od łóżek, przez szafy, komody, po stoliki nocne i toaletki. Wszystkie w różnorodnych stylach dla ponadczasowych wnętrz.

Świetne propozycje zawarliśmy w showroomie mebli do sypialni. To, co łączy je wszystkie to precyzja wykonania oparta o kunszt projektantów oraz wysokiej jakości materiały. Z naszymi kolekcjami mebli do sypialni urządzisz tradycyjną sypialnię o najwyższych walorach funkcjonalnych.

Podobnie piękne propozycje mebli do sypialni prezentuje Jafra. Z modelami, które znajdziesz w Mebest, wyselekcjonowanymi z oferty tego producenta, zaaranżujesz wnętrze o prowansalskim, skandynawskim lub klasycznym wydźwięku. Zakochasz się w tych stolikach nocnych, szafach i komodach.

Ozdoby szafy komody stoliki nocne salon meblowy Mebest zdjęcie nr 2

Ozdoby szafy komody stoliki nocne salon meblowy Mebest zdjęcie nr 3

Urzekną Cię przygotowane przez nas showroomy Klose. Z oferty tego producenta wyselekcjonowaliśmy najbardziej ekskluzywne modele mebli do sypialni, w tym łóżka, szafy, komody i stoliki nocne. Dzięki temu wyposażysz luksusowy pokój snów, mając pewność, że wybrałeś jakość i niepowtarzalny styl.

Ozdoby szafy komody stoliki nocne salon meblowy Mebest zdjęcie nr 4

W Mebest znajdziesz wybrane kolekcje Klose, w tym Klose Oleo oraz Klose Zebra. To, co charakteryzuje te propozycje to przede wszystkim surowa nowoczesność. Zarówno szafy, komody, jak i stoliki nocne mają proste linie, przez co na pierwszy plan wysuwa się wysokiej jakości wykończenie mebli w postaci naturalnego drewna.

Sprawdź nasz showroom Belldeco, w którym znajdziesz wybrane komody oraz stoliki nocne. Zachwycą Cię pięknymi liniami oraz różnorodnością brył i stylów. W tych meblach naturalne drewno ma symbolizować jakość, trwałość oraz oczywiście tradycyjne wartości, będące priorytetem dla tego producenta.

Szukając prostych brył bazujących na litym drewnie, zatrzymaj się przy wybranej przez nas kolekcji Zakor. To nie tylko szafki nocne o dostojnie prostych liniach, także komody i łóżka, dzięki którym stworzysz klimatyczną atmosferę w swojej sypialni.

"Sypialnia" - Galeria zdjęć i inspiracji

Call Now Button