Toaletki

Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety, ale następną rzeczą w kolejce bez wątpienia jest toaletka. Toaletka może stać się miejscem gdzie będziesz spędzała poranki, jak i wieczory, dlatego warto zadbać aby była zarówno funkcjonalna, jak i piękna. Wszystko co niezbędne do urządzenia swojego kącika urody znajdziesz w salonie meblowym Mebest.

Toaletki, które wybraliśmy dla Ciebie z oferty mebli Dekort to świetne propozycje, w których na pierwszym planie znajduje się precyzja wykonania oraz wysokiej jakości materiały. Te pozornie skromne bryły to naturalne drewno świadczące o prestiżu mebli, a także funkcjonalność, którą doceni każda z nas.

 

Ozdoby toaletki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 1

Ozdoby toaletki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 2

To, co najpiękniejsze w drewnianych meblach prezentują także toaletki, wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie z oferty mebli Jafra oraz BellDeco. To stylizowane konsole, które doskonale zaprezentują się we wnętrzach nowoczesnych, industrialnych, a nawet prowansalskich czy klasycznych.

Ozdoby toaletki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 6

Dla tych, którzy szukają stylu modern, przygotowaliśmy showroom Mikołajczyk. To lite drewno w swej najpiękniejszej postaci, łagodzące masywność brył, charakterystycznych dla kolekcji tego producenta.

Ozdoby toaletki salon meblowy Mebest zdjęcie nr 7

Piękne toaletki do sypialni znajdziesz także w przygotowanym przez nas showroomie Swarzędz Meble. To ponadczasowa stylizacja, wykończenie naturalnym drewnem oraz wybarwienia, dzięki którym bez problemu skompletujesz meble do sypialni swoich marzeń.

"Sypialnia" - Galeria zdjęć i inspiracji