Witryny, komody i bufety

Urządzając jadalnię, kupujesz nie tylko stół i krzesła, ale także pasujące meble dedykowane wyłącznie temu pokojowi. Przyjdź więc do Mebest i zachwyć się wybranymi przez naszych projektantów witrynami, komodami i bufetami.

Jeżeli chcesz połączyć meble stylizowane z nowoczesnymi rozwiązaniami, zwróć swoje kroki w stronę wybranych przez nas kolekcji BellDeco. To, co może Ci się spodobać to komody i regały, a także interesujące dodatki, które świetnie wypełnią każdą z półek. W stylowych witrynach wyeksponujesz wszystko to, co piękne w jadalni.

Ozdoby Witryny komody i bufety salon meblowy Mebest zdjęcie nr 4

Szukając podobnego stylu, łączącego klasykę z glamour, wybierz modele Klose. Te, które znajdziesz w Mebest to prawdziwe perełki. Będziesz urzeczony przeszklonymi witrynami oraz masywnymi komodami, w których jakość pokazana jest za pośrednictwem dopracowanego wzornictwa oraz najlepszych materiałów.

Ozdoby Witryny komody i bufety salon meblowy Mebest zdjęcie nr 5

Ozdoby Witryny komody i bufety salon meblowy Mebest zdjęcie nr 6

Inspirujące kolekcje mebli do jadalni, w szczególności komody, witryny i bufety, znajdziesz oglądając przygotowany przez nas showroom Jafra. To, co spotka się z Twoim uznaniem to szalenie dopieszczone linie, dzięki którym wczujesz się w klimat dawnych lat. Wspólne posiłki w takiej jadalni będą prawdziwie satysfakcjonujące.

Ozdoby Witryny komody i bufety salon meblowy Mebest zdjęcie nr 7

Ozdoby Witryny komody i bufety salon meblowy Mebest zdjęcie nr 8

Równie niecodzienne stylizacje przygotowaliśmy w ramach kolekcji Mikołajczyk oraz Szynaka. Tutaj znajdziesz ponadczasową klasykę, a także meble o charakterze modern, futurystycznym oraz skandynawskim. Jeżeli chcesz, by Twój dom wyróżniał się wystrojem, koniecznie sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie w Mebest.

 

Skandynawsko, z podkreśleniem naturalnego wybarwienia oraz charakteru drewna bukowego i dębowego – bez wątpienia to najbardziej charakterystyczne cechy wyróżniające witryny i komody prezentowane u nas przez Solid Wood. Na pewno zachwycą Cię funkcjonalnością, najwyższej jakości wykonaniem oraz przeszklonymi dekoracjami.

 

Urządzając jadalnie, zwróć dodatkową uwagę na kolekcje mebli drewnianych od Zakor. To szlachetność dębu ukryta w pięknych witrynach, komodach, bufetach i barkach, które dodadzą prestiżu każdemu pomieszczeniu.

 

"Jadalnia" - Galeria zdjęć i inspiracji

Call Now Button