Zestawy wypoczynkowe

Zestaw wypoczynkowy w całości, a może meble do salonu nie od kompletu? Czasy kiedy zestaw wypoczynkowy składał się z sofy i 2 foteli dawno minęły. Teraz nadszedł czas na łączenie kolorów, grafik, materiałów i kształtów. Nie bój się eksperymentować!

MTI Furninowa, Polipol, Vero, Bydgoskie Meble, Meblomak, Unimebel – to wybrani producenci, których kolekcje mebli wypoczynkowych znajdziesz w naszym salonie.

Swój przegląd zacznij od MTI Furninowa. Przygotowując showroom tego producenta, zdecydowaliśmy się na zestawy wypoczynkowe w obiciu ze skóry naturalnej oraz w trwałych, odpornych na zabrudzenia tkaninach. Dzięki temu skomponujesz luksusowe wyposażenie salonu, decydując się na rozłożyste, dwuosobowe sofy oraz narożniki o niezwykle interesującej konstrukcji, z wygodnymi leżankami, funkcjonalnymi półkami i przydatnymi schowkami. W tej kolekcji zestawień jest naprawdę wiele!

Ozdoby zestawy wypoczynkowe salon meblowy Mebest zdjęcie nr 1

Ozdoby zestawy wypoczynkowe salon meblowy Mebest zdjęcie nr 2

Równie ekskluzywne meble wypoczynkowe znajdziesz w naszym showroomie prezentującym meble Vero. Selekcjonując ofertę, wybraliśmy modele o najwyższej klasie luksusu. To skórzane wypoczynki zestawy – sofy o niecodziennych bryłach, fotele z funkcją relaks oraz oczywiście pasujące do całości, szalenie wygodne narożniki.

Ozdoby zestawy wypoczynkowe salon meblowy Mebest zdjęcie nr 3

Ozdoby zestawy wypoczynkowe salon meblowy Mebest zdjęcie nr 4

Idąc dalej, świetne zestawy wypoczynkowe oferuje studio Polipol. W naszym showroomie znajdziesz perełki pochodzące od tego producenta. W tych kolekcjach minimalizm łączy się z awangardowym podejściem do rzemiosła. Zestawy urzekają detalami nadającymi im designerski charakter, a także niesamowitym komfortem dzięki wysokiej jakości konstrukcji, siedziskom i oparciom. 

Meble wypoczynkowe

Ozdoby zestawy wypoczynkowe salon meblowy Mebest zdjęcie nr 5

Specjalnie z myślą o Tobie wybraliśmy meble Feniks Furniture Collection. Urzekną Cię kolekcjami zestawów wypoczynkowych, sof i foteli, które wyróżniają się nie tylko trwałością, ale i niepowtarzalnym designem, pasującym zarówno do salonów nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

Ozdoby zestawy wypoczynkowe salon meblowy Mebest zdjęcie nr 7

Zatrzymałeś się przy tej kolekcji? Najwyraźniej lubisz ponadczasowy styl. Takie zestawy wypoczynkowe proponuje Meblomak. Te, które wybraliśmy dla Ciebie to piękne narożniki, sofy i fotele składające się na spójną całość. To doskonałe wykończenie oraz dbałość o detale, dzięki którym meble będą cieszyć oko przez wiele lat.

Ozdoby zestawy wypoczynkowe salon meblowy Mebest zdjęcie nr 9

Ozdoby zestawy wypoczynkowe salon meblowy Mebest zdjęcie nr 8

Na koniec koniecznie odwiedź showroom, w którym zaprezentowaliśmy zestawy wypoczynkowe Unimebel. W tych meblach znajdziesz styl ludwikowski i nawiązanie do wcześniejszych epok, w których liczył się luksus i przepych. Będziesz urzeczony kolekcją sof i foteli, jakich nie spotkasz nigdzie indziej.

"Pokój dzienny" - Galeria zdjęć i inspiracji

Call Now Button