Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom i Partnerom za wieloletnie zaufanie oraz współpracę. Cieszymy się ogromnie, że to, co oferujemy stało się cząstką Waszego życia.

Najwyższa jakość w połączeniu z nowoczesnością i klasyką.

O producencie Befame

BEFAME – niebanalne i komfortowe beskidzkie meble tapicerowane.

Już od ponad 40 lat Beskidzkie Fabryki Mebli BEFAME tworzą meble, w których designie i funkcjonalnościach zostało zawarte wszystko to, co najważniejsze dla wnętrza oraz odbiorców. To innowacyjność wyrażona zastosowaniem najnowocześniejszych, a przy tym praktycznych rozwiązań. Niebanalny styl będący odzwierciedleniem światowych i krajowych trendów. W końcu – nie mniej ważny, o ile nie najważniejszy – komfort użytkowania sprawiający, że to meble wypoczynkowe, które z całą pewnością wypełniają swoją relaksacyjną rolę.

BEFAME – INNOWACYJNOŚĆ, KOMFORT, DESIGN

Dlaczego meble BEFAME zasługują na miano jednych z najlepszych na rynku? Powodem jest nie tylko świetna jakość materiałów, ciekawe wzory czy wydajny park maszynowy zlokalizowany na terenie byłych fabryk maszyn włókienniczych u podnóży Beskidów w Bielsko-Białej. Najważniejszym czynnikiem jest to, co dzieje się jeszcze przed produkcją. To twórcza praca wybitnych projektantów łączących swoje siły z najlepszymi architektami i doświadczonymi rzemieślnikami. To oni wspólnie przelewają własną kreatywność na papier, a następnie zmieniają idee w piękne ekskluzywne meble tapicerowane.

Bo meble BEFAME są naprawdę piękne. Te wypoczynki zapraszają bardzo przytulnym designem. Obite są najlepszej jakości tkaninami. Wybrane modele posiadają funkcję spania, dzięki czemu można szybko zamienić je w bardzo wygodne i duże łóżka. Niektóre z nich są modułowe, więc można wykreować idealnie dopasowaną do wnętrza kanapę – małą dwójkę, średnią trójkę czy duży narożnik. Pufy mogą być częścią kanapy lub stanowić dodatkowe, niezależnie ustawione siedzisko. Leżanka może przekształcić sofę w narożnik w kształcie litery U lub L lub stać się cudownym szezlongiem.

Z BEFAME mamy cały przekrój rozwiązań i stylów, a każdy z nich ma w sobie „to coś”, czemu trudno się oprzeć. To marka, która oferuje mnóstwo pięknych sof dla miłośników stylu nowoczesnego, jak i pełnego ciepłych detali stylu skandynawskiego. Meble harmonijnie wypełnią wnętrza w stylu loft czy industrialne, których surowość chcemy podkreślić. Bez dwóch zdań – BEFAME to designerskie meble przeznaczone dla tych, którzy chcą stworzyć klimat w swoim wnętrzu i stawiają na nieszablonowe wzory oraz formy.

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych doradców. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Soboty: 10:00 – 16:00
Niedziele handlowe: 10:00 – 16:00

Facebook
Instagram