Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom i Partnerom za wieloletnie zaufanie oraz współpracę. Cieszymy się ogromnie, że to, co oferujemy stało się cząstką Waszego życia.

Najwyższa jakość w połączeniu z nowoczesnością i klasyką.

O producencie Befame

BEFAME – niebanalne i komfortowe beskidzkie meble tapicerowane.

Już od ponad 40 lat Beskidzkie Fabryki Mebli BEFAME tworzą meble, w których designie i funkcjonalnościach zostało zawarte wszystko to, co najważniejsze dla wnętrza oraz odbiorców. To innowacyjność wyrażona zastosowaniem najnowocześniejszych, a przy tym praktycznych rozwiązań. Niebanalny styl będący odzwierciedleniem światowych i krajowych trendów. W końcu – nie mniej ważny, o ile nie najważniejszy – komfort użytkowania sprawiający, że to meble wypoczynkowe, które z całą pewnością wypełniają swoją relaksacyjną rolę.

BEFAME – INNOWACYJNOŚĆ, KOMFORT, DESIGN

Dlaczego meble BEFAME zasługują na miano jednych z najlepszych na rynku? Powodem jest nie tylko świetna jakość materiałów, ciekawe wzory czy wydajny park maszynowy zlokalizowany na terenie byłych fabryk maszyn włókienniczych u podnóży Beskidów w Bielsko-Białej. Najważniejszym czynnikiem jest to, co dzieje się jeszcze przed produkcją. To twórcza praca wybitnych projektantów łączących swoje siły z najlepszymi architektami i doświadczonymi rzemieślnikami. To oni wspólnie przelewają własną kreatywność na papier, a następnie zmieniają idee w piękne meble.

Bo meble BEFAME są naprawdę piękne. Te wypoczynki zapraszają bardzo przytulnym designem. Obite są najlepszej jakości tkaninami. Wybrane modele posiadają funkcję spania, dzięki czemu można szybko zamienić je w bardzo wygodne i duże łóżka. Niektóre z nich są modułowe, więc można wykreować idealnie dopasowaną do wnętrza kanapę – małą dwójkę, średnią trójkę czy duży narożnik. Pufy mogą być częścią kanapy lub stanowić dodatkowe, niezależnie ustawione siedzisko. Leżanka może przekształcić sofę w narożnik w kształcie litery U lub L lub stać się cudownym szezlongiem.

Z BEFAME mamy cały przekrój rozwiązań i stylów, a każdy z nich ma w sobie „to coś”, czemu trudno się oprzeć. To marka, która oferuje mnóstwo pięknych sof dla miłośników stylu nowoczesnego, jak i pełnego ciepłych detali stylu skandynawskiego. Meble harmonijnie wypełnią wnętrza w stylu loft czy industrialne, których surowość chcemy podkreślić. Bez dwóch zdań – BEFAME to designerskie meble przeznaczone dla tych, którzy chcą stworzyć klimat w swoim wnętrzu i stawiają na nieszablonowe wzory oraz formy.

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych doradców. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Soboty: 10:00 – 16:00
Niedziele handlowe: 10:00 – 16:00

Facebook
Instagram