Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom i Partnerom za wieloletnie zaufanie oraz współpracę. Cieszymy się ogromnie, że to, co oferujemy stało się cząstką Waszego życia.

Najwyższa jakość w połączeniu z nowoczesnością i klasyką.

O producencie Hilding

HILDING – materace dla zdrowego snu

Zgodnie z filozofią HILDING, za zdrowy i regeneracyjny sen odpowiadają trzy czynniki. Pierwszy to ergonomia, która pozwala dopasować materac do kształtu ciała i krzywizny kręgosłupa. Drugim czynnikiem jest mikroklimat gwarantowany zastosowaniem rozwiązań antyalergicznych i dających komfort termiczny podczas snu, z kolei trzecim – higiena, czyli tworzenie materacy zapewniających bezproblemowe utrzymanie.

Obok czynników, które wpływają na Twoje samopoczucie, HILDING wykreował jeszcze trzy, które pozwalają jeszcze mocniej cieszyć się wybranym modelem materaca. Na pierwszym miejscu jest oczywiście wzornictwo i kolorystyka, dzięki którym urządzisz sypialnię zgodnie ze swoim gustem. Poza tym jest wytrzymałość mierzona jakością i trwałością wykonania. Trzecim, nie mniej ważnym czynnikiem jest dbałość o ochronę środowiska – wiesz, że kupujesz materac przyjazny człowiekowi i otaczającej go naturze.

HILDING – od pianki, przez sprężynę, po materace prozdrowotne

Wybierając materac HILDING masz pewność, że powstał z myślą o Tobie, Twoich upodobaniach, zdrowym wypoczynku i efektywnym śnie. W końcu, jak brzmi motto firmy, „wyspani mogą więcej”! Stąd ogromny wybór modeli i rozmiarów. Zdecydować możesz się na materac piankowy, sprężynowy, medyczny, a nawet młodzieżowy i dziecięcy. Ciekawym rozwiązaniem są także materace nawierzchniowe, które realnie poprawiają jakość snu, a przy okazji chronią materac główny.

Materace piankowe HILDING posiadają wysoki poziom elastyczności, dzięki której dopasowują się do indywidualnego kształtu Twojego ciała. Materace sprężynowe oferują doskonałą elastyczność punktową dzięki niezależnemu działaniu każdej sprężynki. Materace medyczne zostały zaprojektowane w myślą o profilaktyce wad rozwojowych układu ruchowego, jak również wspomaganiu procesu rehabilitacji wad postawy i przeciwdziałaniu powstawaniu odleżyn. Kolekcję uzupełniają materace dedykowane młodzieży oraz dzieciom, dające prawidłowe ułożenie i optymalne podparcie dla każdej części ciała.

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych doradców. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Soboty: 10:00 – 16:00
Niedziele handlowe: 10:00 – 16:00

Facebook
Instagram