#zostanwdomu w Mebest do 30 kwietnia br. Salon będzie nieczynny!Więcej informacji

Klose

Najwyższa jakość w połączeniu
z nowoczesnością i klasyką.

O producencie Klose

Klose – Twoja sypialnia, jadalnia i salon Ci podziękują!

Meble Klose to wyjątkowa kolekcja mebli do salonu, jadalni i sypialni o wzornictwie skomponowanym w zgodzie z aktualnymi trendami rynkowymi. Wszystkie pozycje są tworzone z najlepszego drewna i utrzymane w różnorodnej stylistyce. Wśród propozycji znajdują się meble klasyczne, powstałe z miłości do tradycyjnych rozwiązań, jak i modele nowoczesne, wyposażone w rozwiązania na miarę naszego wieku. Ich wspólnym mianownikiem jest elegancja wyrażona w każdym, nawet najdrobniejszym detalu oraz ekskluzywność mierzona najwyższą jakością wykonania i użytych materiałów.

W ofercie znajdziesz:

  • szafy i szafki wiszące, komody, regały (także z podświetleniem led)

  • zaprojektowane dla kina domowego: stoliki RTV i panele pod TV

  • stoły i krzesła

  • łóżka i stoliki nocne

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych projektantów wnętrz. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

(Pn - Pt: 10:00 - 19:00, Sob: 10:00 - 16:00)

Szanowni Klienci!

 

Mając na uwadze zdrowie nasze, naszych najbliższych i przede wszystkim Państwa informujemy, że do dnia 30 kwietnia br. salon Mebest będzie nieczynny.

 

Nie pozostajemy jednak bierni na Państwa pytania i zachęcamy do kontaktowania się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego facebooka.

 

Nasi doradcy służą pomocą i odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

 

Pozostańmy w kontakcie:

508 145 523

508 145 526

meble@mebest.pl

www.facebook.com/Mebest.Poznan