Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom i Partnerom za wieloletnie zaufanie oraz współpracę. Cieszymy się ogromnie, że to, co oferujemy stało się cząstką Waszego życia.

Klose – wyprzedaż

Zobacz pełną kolekcję
Najwyższa jakość w połączeniu z nowoczesnością i klasyką.

O producencie Klose – wyprzedaż

Klose – Twoja sypialnia, jadalnia i salon Ci podziękują!

Meble Klose to wyjątkowa kolekcja mebli do salonu, jadalni i sypialni o wzornictwie skomponowanym w zgodzie z aktualnymi trendami rynkowymi. Wszystkie pozycje są tworzone z najlepszego drewna i utrzymane w różnorodnej stylistyce. Wśród propozycji znajdują się meble klasyczne, powstałe z miłości do tradycyjnych rozwiązań, jak i modele nowoczesne, wyposażone w rozwiązania na miarę naszego wieku. Ich wspólnym mianownikiem jest elegancja wyrażona w każdym, nawet najdrobniejszym detalu oraz ekskluzywność mierzona najwyższą jakością wykonania i użytych materiałów.

W ofercie znajdziesz:

  • szafy i szafki wiszące, komody, regały (także z podświetleniem led)

  • zaprojektowane dla kina domowego: stoliki RTV i panele pod TV

  • stoły i krzesła

  • łóżka i stoliki nocne

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych doradców. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Soboty: 10:00 – 16:00
Niedziele handlowe: 10:00 – 16:00

Facebook
Instagram