#zostanwdomu w Mebest do 30 kwietnia br. Salon będzie nieczynny!Więcej informacji

Trebord

Najwyższa jakość w połączeniu
z nowoczesnością i klasyką.

O producencie Trebord

TREBORD – robione ręcznie z litego drewna, nowoczesne stoły i ławy

Tworzone przez TREBORD stoły i ławy wyróżnia unikatowość w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Meble powstają wyłącznie z naturalnego, litego drewna, które zostaje poddane ręcznej, zgodnej z tradycyjnym rzemiosłem obróbce. Dzięki takiemu zaangażowaniu kolekcje TREBORD wyglądają nie tylko perfekcyjnie, ale przede wszystkim mają absolutnie indywidualny, wyznaczony przez samą naturę charakter.

W TREBORD uwagę przyciągają blaty awangardowe o nieregularnych kształtach, jak i fold czy klasyczne. Całość dopełniają autorsko zaprojektowane nogi o wielu standardach, jak m.in. U, V czy I, a także rozmaitych barwach dla możliwości stworzenia kompozycji pasującej do każdego stylu.

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych projektantów wnętrz. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

(Pn - Pt: 10:00 - 19:00, Sob: 10:00 - 16:00)

Szanowni Klienci!

 

Mając na uwadze zdrowie nasze, naszych najbliższych i przede wszystkim Państwa informujemy, że do dnia 30 kwietnia br. salon Mebest będzie nieczynny.

 

Nie pozostajemy jednak bierni na Państwa pytania i zachęcamy do kontaktowania się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego facebooka.

 

Nasi doradcy służą pomocą i odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

 

Pozostańmy w kontakcie:

508 145 523

508 145 526

meble@mebest.pl

www.facebook.com/Mebest.Poznan