#zostanwdomu w Mebest do 30 kwietnia br. Salon będzie nieczynny!Więcej informacji

Sypialnia

Najwyższa jakość w połączeniu
z nowoczesnością i klasyką.
Łóżka

Łóżka

Łóżka

Wyśpij się w łóżku o pięknej ramie, na wygodnym, ergonomicznym materacu, dzięki któremu każdy dzień zaczniesz nie inaczej, jak z uśmiechem na ustach.

Zobacz więcej
Lustra i tekstylia

Lustra i tekstylia

Lustra i tekstylia

Wyposaż sypialnię to nie tylko oryginalne meble, ale także inspirujące dodatki, dzięki którym przybierze ona pożądany przez Ciebie styl.

Zobacz więcej
Szafy, komody, stoliki nocne

Szafy, komody, stoliki nocne

Szafy, komody, stoliki nocne

Nie martw się o zagospodarowanie przestrzeni w sypialni, dzięki umiejętnie zaprojektowanym meblom, w których przechowasz wszystkie ubrania, tekstylia i dodatki.

Zobacz więcej
Toaletki

Toaletki

Toaletki

Zapewnij sobie wygodę i komfort podczas codziennej pielęgnacji dzięki przemyślanej toaletce, o której dziś marzy każda kobieta.

Zobacz więcej

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych projektantów wnętrz. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Oboronicka 245, Poznań

(Pn - Pt: 10:00 - 19:00, Sob: 10:00 - 16:00)

Szanowni Klienci!

 

Mając na uwadze zdrowie nasze, naszych najbliższych i przede wszystkim Państwa informujemy, że do dnia 30 kwietnia br. salon Mebest będzie nieczynny.

 

Nie pozostajemy jednak bierni na Państwa pytania i zachęcamy do kontaktowania się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego facebooka.

 

Nasi doradcy służą pomocą i odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

 

Pozostańmy w kontakcie:

508 145 523

508 145 526

meble@mebest.pl

www.facebook.com/Mebest.Poznan