Blog

Biały salon: najmodniejsze aranżacje

Salon jest najczęściej używanym pomieszczeniem w każdym domu. Lubią w nim przebywać wszyscy domownicy i choćby z tego powodu zwykle chcemy go utrzymać w neutralnej tonacji. Tak, aby każdy dobrze się w nim czuł.

Przeczytaj więcej

Najmodniejsze meble i dodatki w zwierzęce printy

Hitem lat 60-tych były ubrania z printem w panterkę. Później moda poszła w kierunku hippie, a zwierzęce motywy stały się passé. Dziś ponownie królują, już nie tylko na modowych wybiegach, ale i wnętrzach. Zobacz ciekawe modele w tym stylu – jestem pewna, że przypadną Ci do gustu.

Przeczytaj więcej

5 pomysłów na aranżację męskiego pokoju

Kiedy potrzebujesz swojego miejsca, zwykle idziesz do garażu. Chyba, że nie masz garażu, albo zwyczajnie nie chcesz spędzać tam czasu. Wtedy przydaje się własny kąt w domu. Zobacz, jak zaaranżować męski pokój lub – jeżeli nie masz wolnego pomieszczenia – męski kącik w sypialni lub salonie.

Przeczytaj więcej

Idzie wiosna! Ubierz dom w nowe dodatki

Zapach budzącej się do życia przyrody. Zmysłowych perfum. Soczystych owoców. Orzeźwiającej bryzy. Tej wiosny w domach będzie pachnieć. Wszystko za sprawą pięknych, zapachowych i bardzo modnych świec. To oczywiście nie wszystko! Co jeszcze będzie modne w tym sezonie?

Przeczytaj więcej