Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom i Partnerom za wieloletnie zaufanie oraz współpracę. Cieszymy się ogromnie, że to, co oferujemy stało się cząstką Waszego życia.

Dekoracje

Inne dekoracje

Zobacz więcej
Inne dekoracje
Inne dekoracje

Historia jednego przedmiotu

To niesamowite jak jeden element w niestandardowym kolorze, kształcie czy rozmiarze potrafi zdefiniować wnętrze. Obecnie dekorowanie domu stało się bardziej popularne niż kiedykolwiek.

To dlatego, że ozdoby są powszechnie dostępne, a ich wzory są ponadczasowe. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, nie wymagają zbytnich nakładów finansowych. Śmiało można wykorzystać je do dekorowania pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Inne dekoracje
Inne dekoracje
Inne dekoracje
Inne dekoracje

W Mebest znajdziesz ponad 3000 dodatków we wszystkich stylach. Zachwycą Cię osłony do kwiatów, etażerki, ekspozytory na ozdoby świąteczne, figurki czy stojaki na biżuterię.

Wśród propozycji projektantów Mebest znajdziesz dodatki z metalu, drewna, żywicy, szkła, ceramiki czy koronki. Z nami ubierzesz swój dom od podłogi po sam sufit.

Producenci

Wybierz kategorie: Dekoracje ścienneDekoracje stojąceRamkiZegary

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych doradców. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Soboty: 10:00 – 16:00
Niedziele handlowe: 10:00 – 16:00

Facebook
Instagram