Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom i Partnerom za wieloletnie zaufanie oraz współpracę. Cieszymy się ogromnie, że to, co oferujemy stało się cząstką Waszego życia.

Konsole
Konsole

Mebel do każdego pomieszczenia

Zaskakująco praktyczna, mistrzowsko piękna? To musi być konsula – wielofunkcyjny mebel, który sprawdzi się w każdej przestrzeni.

Zaskocz swoich gości dobrze urządzonym wnętrzem. Niech będzie wypełnione meblami, które spełniają swoją podstawową, funkcjonalną rolę, podkreślając, że dobry design jest dla Ciebie równie ważny. Konsola jest tego doskonałym wyrazem, sprawdzając się tam, gdzie potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania, jak i tam, gdzie ma być po prostu stylowo.

Konsole
Konsole
Konsole
Konsole

Konsola to mebel, który może służyć w salonie, przedpokoju czy sypialni. Zajmuje niewiele miejsca i sam w sobie może być piękną dekoracją. Kto ma w swoim wnętrzu konsolę ten wie, jaka jest wszechstronna.

W salonie może pełnić rolę dodatkowego stolika kawowego, w sypialni być designerską toaletką, a w przedpokoju ułatwiać przechowywanie kluczy i innych przedmiotów, które lubimy i potrzebujemy mieć pod ręką.

Producenci

Konsole

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych doradców. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Soboty: 10:00 – 16:00
Niedziele handlowe: 10:00 – 16:00

Facebook
Instagram