Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom i Partnerom za wieloletnie zaufanie oraz współpracę. Cieszymy się ogromnie, że to, co oferujemy stało się cząstką Waszego życia.

Oświetlenie

Lampy podłogowe

Zobacz więcej
Lampy podłogowe
Lampy podłogowe

Oświetlenie do każdego wnętrza

W Mebest znajdziesz lampy pasujące do wszystkich rodzajów pomieszczeń, modele zarówno wiszące, komodowe i biurkowe, jak i podłogowe.

Lampy wiszące, żyrandole, podłogowe i te, które stawiamy na blatach komód są świetnym uzupełnieniem, a nierzadko
i alternatywą dla oświetlenia sufitowego. W Mebest znajdziesz modele o interesującej formie wykonania oraz niepowtarzalnym designie.

Lampy podłogowe
Lampy podłogowe
Lampy podłogowe
Lampy podłogowe

Lampa może być nie tylko źródłem praktycznego światła, ale stać się także niebanalną ozdobą wnętrza. Wszystko zależy od tego, na jaki model postawisz i gdzie znajdzie swoje miejsce.

Lampa sufitowa z abażurem może oświetlać stół jadalniany, podłogowa umieszczona przy fotelu uprzyjemni lekturę ulubionej książki, z kolei komodowa będzie subtelnym źródłem światła, gdy będziesz chcieć stworzyć kameralną atmosferę we wnętrzu.

Producenci

Lampy

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych doradców. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Soboty: 10:00 – 16:00
Niedziele handlowe: 10:00 – 16:00

Facebook
Instagram