Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom i Partnerom za wieloletnie zaufanie oraz współpracę. Cieszymy się ogromnie, że to, co oferujemy stało się cząstką Waszego życia.

Dekoracje

Tace, wazy, patery

Zobacz więcej
Tace, wazy, patery
Tace, wazy, patery

Nowoczesne ozdoby do salonu

Chociaż meble mają ogromny wpływ na atmosferę i nastrój panujący w domu, to piękno małych rzeczy stwarza urok miejsca.

Ciasto będzie smakować lepiej, gdy podasz je na stylowej paterze. Owoce zaprezentują swoje prawdziwe barwy, gdy wyłożysz je na gustowną tacę. Wszystkie te dodatki, w różnorodnej stylistyce i zawsze najwyższej jakości, znajdziesz w Mebest.

Tace, wazy, patery
Tace, wazy, patery
Tace, wazy, patery
Tace, wazy, patery

Efekty Twojej pracy w kuchni będą prezentować się jeszcze bardziej apetycznie, gdy wyeksponujesz je na efektownych powierzchniach, takich jak patera, waza czy taca.

Te praktyczne dekoracje mogą służyć też do przechowywania bibelotów, podawania kawy czy herbaty, czy jako piękna powierzchnia do eksponowania świec. Zastosowań jest tak wiele, jak tylko Ci podpowie Twoja wyobraźnia.

Producenci

Wazy, patery

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych doradców. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Soboty: 10:00 – 16:00
Niedziele handlowe: 10:00 – 16:00

Facebook
Instagram