Piękne meble do salonu – sprawdź nasze propozycje

Wybierając meble do salonu, możesz postawić na atrakcyjne zestawy pasujących do siebie brył lub zaszaleć, łącząc różne style i kolory. Sprawdź galerię zdjęć i wybierz styl, który najbardziej pokrywa się z Twoim gustem.

Kolorowe abstrakcje w meblach do salonu

Dziś niezwykle modne stało się awangardowe łączenie w mieszkaniu różnych stylów, brył i odcieni. Nie tylko dowodzi ono zamiłowania do różnych nowinek w architekturze wnętrz, ale dodatkowo świadczy o dobrym guście i odwadze urządzającego.

Salon meblowy Mebest, Piękne meble do salonu, stół z litego drewna
Awangardowe krzesła Mebest

Jakie meble do salonu polecamy miłośnikom awangardy? Niezwykle oryginalnie prezentuje się połączenie drewnianych krzeseł w tęczowych kolorach ze stołem z litego drewna. Szczególnie interesująco wypada blat o nieregularnych brzegach – nie tylko nawiązuje on do natury, ale wnosi także do mieszkania powiew designerskiej świeżości.

Salon meblowy Mebest, Piękne meble do salonu, szkalny stół z gazetnikiem
Szklany stół z gazetnikiem Mebest

Zwolennicy niecodziennych rozwiązań pokochają również stół kawowy z gazetnikiem. Ten wykonany z bezbarwnego szkła mebel nie tylko niezwykle kunsztownie się prezentuje, ale przede wszystkim cechuje się ogromną funkcjonalnością. To nieszablonowy element wyposażenia każdego nowoczesnego, eleganckiego salonu.

Salon meblowy Mebest, Piękne meble do salonu, meble do salonu          Salon meblowy Mebest, Piękne meble do salonu, meble tapicerowane

Salon meblowy Mebest, Piękne meble do salonu, tapicerowane fotele          Salon meblowy Mebest, Piękne meble do salonu, tapicerowane zestaw wypoczynkowy do salonu

Salon meblowy Mebest, Piękne meble do salonu, kolorowy fotel
Kolorowe fotele Mebest

W awangardowym stylu zachwycą również wygodne ekskluzywne meble wypoczynkowe do salonu, zwłaszcza fotele z pikowaniami. Wyróżniają się one różnorodnymi, nasyconymi kolorami – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skompletować je wszystkie, bawiąc się przy tym odcieniami, choć rzecz jasna można też wybrać komplet – fotel plus sofa – utrzymany w tej samej barwie.

Tradycyjna klasyka mebli do salonu

A jakie meble będą pasować do salonu utrzymanego w klasycznym stylu?

Salon meblowy Mebest, Piękne meble do salonu,jasne meble do salonu
Jasne meble do salonu Mebest

Jeżeli lubisz jasne meble z domieszką antycznego stylu, postaw na stół o zaokrąglonych brzegach oraz cienkich, zwężanych ku dołowi nogach. Pięknym dodatkiem będą krzesła z ciekawym wykończeniem w postaci metalowych kół na oparciu. Z kolei różowo-szara krata na materiale obiciowym nada wnętrzu prawdziwy, domowy charakter.

Salon meblowy Mebest, Piękne meble do salonu, ciemne meble do salonu
Ciemne meble do salonu Mebest

Świetną alternatywą mogą być meble utrzymane w ciemnym barwach. To stół jadalny łączący jasne drewno z tym pomalowanym na czarno, a także krzesła obite materiałem nawiązującym kolorem do odcienia denim.

Salon meblowy Mebest, Piękne meble do salonu, tradycyjne meble do salonu
Tradycyjne meble do salonu Mebest

Gdy powyższe rozwiązania wydają Ci nadal zbyt nowoczesne, zdecyduj się na tradycyjny stół o ciemno mahoniowym blacie. Dobierz do niego drewniane krzesła o wysokim oparciu z fantazyjnym wzorem.