#zostanwdomu w Mebest do 30 kwietnia br. Salon będzie nieczynny!Więcej informacji

Oświetlenie

Najwyższa jakość w połączeniu
z nowoczesnością i klasyką.
Lampy

Lampy

Lampy

Lampy to podstawa każdego wnętrza – nie tylko źródło światła, ale małe dzieła sztuki, które można podziwiać. Funkcjonalność, design, piękno; znajdziesz lampę do każdego wnętrza.

Zobacz więcej
Lampiony, świeczniki

Lampiony, świeczniki

Lampiony, świeczniki

Obecnie lampy, lampiony i świeczniki jako nowoczesne ozdoby do salonu są bardziej popularne niż kiedykolwiek. To dlatego, że ich wzory są proste oraz ponadczasowe. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, nie wymagają zbytnich nakładów finansowych. Śmiało można wykorzystać je zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Zobacz więcej

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych projektantów wnętrz. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Oboronicka 245, Poznań

(Pn - Pt: 10:00 - 19:00, Sob: 10:00 - 16:00)

Szanowni Klienci!

 

Mając na uwadze zdrowie nasze, naszych najbliższych i przede wszystkim Państwa informujemy, że do dnia 30 kwietnia br. salon Mebest będzie nieczynny.

 

Nie pozostajemy jednak bierni na Państwa pytania i zachęcamy do kontaktowania się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego facebooka.

 

Nasi doradcy służą pomocą i odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

 

Pozostańmy w kontakcie:

508 145 523

508 145 526

meble@mebest.pl

www.facebook.com/Mebest.Poznan