Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom i Partnerom za wieloletnie zaufanie oraz współpracę. Cieszymy się ogromnie, że to, co oferujemy stało się cząstką Waszego życia.

Oświetlenie

Lampiony, świeczniki

Zobacz więcej
Lampiony, świeczniki
Lampiony, świeczniki

I stała się jasność!

W Mebest ubierzesz swój dom w otulające ciepłem światło. Wszystko dzięki stylowym lampom, lampionom
i świecznikom. Blask płynący z naturalnego źródła światła jest niemożliwy do podrobienia.

Wybierz nowoczesne lampiony
i latarenki wykończone metalem
i szkłem lub tradycyjne wykonane z malowanego drewna. Postaw na stole ozdobny świecznik, który doda uroku wieczorową porą. Zachwyć się blaskiem świec otulonych fantazyjnymi kształtami i piękną formą, w Mebest!

Lampiony, świeczniki
Lampiony, świeczniki
Lampiony, świeczniki
Lampiony, świeczniki

Cudowny design ukryty jest w lampionach, świecznikach, łańcuchach świetlnych czy kulach o różnorodnych odcieniach – od jasnych beży, po gustowne szarości i naturalną biel.

To źródła światła, które piękne rozświetlą dom o każdej porze roku, zarówno zimą, gdy brakuje nam promieni słońca, jak i latem, gdy chcemy spędzić czas wieczorową porą bez sztucznego oświetlenia.

Producenci

Wybierz kategorie: LampionyŚwieczniki

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych doradców. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Soboty: 10:00 – 16:00
Niedziele handlowe: 10:00 – 16:00

Facebook
Instagram