#zostanwdomu w Mebest do 30 kwietnia br. Salon będzie nieczynny!Więcej informacji

Belldeco

Najwyższa jakość w połączeniu
z nowoczesnością i klasyką.

O producencie Belldeco

Belldeco – wyrafinowana kolekcja komód, foteli i krzeseł, idealnie komponujących się z linią stołów i sekretarzyków.

Belldeco to meble, które nadają niesamowity charakter wnętrzom zaaranżowanym na styl prowansalski, francuski, angielski, nowojorski, hampton czy industrialny. Kolekcje świetnie wpisują się w przestrzenie eklektyczne, w których pojawiają się elementy różne stylistycznie i w których odważnie łączy się przedmioty mające nadawać indywidualny charakter. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie, powstają wyłącznie z naturalnych materiałów i największym szacunkiem dla surowca, natury i klienta.

W ofercie znajdziesz:

  • komody
  • sekretarzyki
  • stoły i krzesła
  • fotele

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych projektantów wnętrz. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

(Pn - Pt: 10:00 - 19:00, Sob: 10:00 - 16:00)

Szanowni Klienci!

 

Mając na uwadze zdrowie nasze, naszych najbliższych i przede wszystkim Państwa informujemy, że do dnia 30 kwietnia br. salon Mebest będzie nieczynny.

 

Nie pozostajemy jednak bierni na Państwa pytania i zachęcamy do kontaktowania się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego facebooka.

 

Nasi doradcy służą pomocą i odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

 

Pozostańmy w kontakcie:

508 145 523

508 145 526

meble@mebest.pl

www.facebook.com/Mebest.Poznan