#zostanwdomu w Mebest do 30 kwietnia br. Salon będzie nieczynny!Więcej informacji

Drewbetex

Najwyższa jakość w połączeniu
z nowoczesnością i klasyką.

O producencie Drewbetex

DREWBETEX – doskonałe stoły jadalniane i stoliki kawowe.

Najpiękniejsze realizacje powstają wtedy, gdy kochamy to, co robimy. Rodzinna firma Drewebetex daje temu przykład, tworząc stoły jadalniane i stoliki kawowe z litego drewna, których wspólnym mianownikiem jest luksusowy wygląd i długowieczność. Wybór drewna – orzechowego i dębowego, jako głównego surowca, z którego powstają kolekcje, nie jest przypadkowy. Są to bowiem jedne z najcenniejszych gatunków krajowych ze względu na dużą wytrzymałość, odporność na ścieranie, a przy tym niebanalny wygląd. Poza tym meble wyróżniają starannie skomponowane nogi, wykonywane z różnych materiałów i w różnych kształtach.

W ofercie znajdziesz:

  • stoły i stoliki kawowe z drewna orzechowego

  • stoły i stoliki kawowe z drewna dębowego

  • stoły i stoliki kawowe na nogach ze stali

  • stoły i stoliki kawowe na nogach ze szkła

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych projektantów wnętrz. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

(Pn - Pt: 10:00 - 19:00, Sob: 10:00 - 16:00)

Szanowni Klienci!

 

Mając na uwadze zdrowie nasze, naszych najbliższych i przede wszystkim Państwa informujemy, że do dnia 30 kwietnia br. salon Mebest będzie nieczynny.

 

Nie pozostajemy jednak bierni na Państwa pytania i zachęcamy do kontaktowania się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego facebooka.

 

Nasi doradcy służą pomocą i odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

 

Pozostańmy w kontakcie:

508 145 523

508 145 526

meble@mebest.pl

www.facebook.com/Mebest.Poznan