Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom i Partnerom za wieloletnie zaufanie oraz współpracę. Cieszymy się ogromnie, że to, co oferujemy stało się cząstką Waszego życia.

Drewbetex

Najwyższa jakość w połączeniu z nowoczesnością i klasyką.

O producencie Drewbetex

DREWBETEX – doskonałe stoły jadalniane i stoliki kawowe.

Najpiękniejsze realizacje powstają wtedy, gdy kochamy to, co robimy. Rodzinna firma Drewebetex daje temu przykład, tworząc stoły jadalniane i stoliki kawowe z litego drewna, których wspólnym mianownikiem jest luksusowy wygląd i długowieczność. Wybór drewna – orzechowego i dębowego, jako głównego surowca, z którego powstają kolekcje, nie jest przypadkowy. Są to bowiem jedne z najcenniejszych gatunków krajowych ze względu na dużą wytrzymałość, odporność na ścieranie, a przy tym niebanalny wygląd. Poza tym meble wyróżniają starannie skomponowane nogi, wykonywane z różnych materiałów i w różnych kształtach.

W ofercie znajdziesz:

  • stoły i stoliki kawowe z drewna orzechowego

  • stoły i stoliki kawowe z drewna dębowego

  • stoły i stoliki kawowe na nogach ze stali

  • stoły i stoliki kawowe na nogach ze szkła

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych doradców. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Soboty: 10:00 – 16:00
Niedziele handlowe: 10:00 – 16:00

Facebook
Instagram