Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom i Partnerom za wieloletnie zaufanie oraz współpracę. Cieszymy się ogromnie, że to, co oferujemy stało się cząstką Waszego życia.

Najwyższa jakość w połączeniu z nowoczesnością i klasyką.

O producencie Polipol

POLIPOL – meble wypoczynkowe w stylu współczesnym

Od ludzi dla ludzi” – motto, którym kieruje się niemiecka firma POLIPOL najlepiej oddaje charakter prezentowanych mebli wypoczynkowych. Tutaj Człowiek jest w centrum uwagi – zarówno Ludzie, dla których meble są projektowane i produkowane, jak i Ludzie, którzy uczestniczą w procesach ich powstawania. Dzięki kierowaniu się tak szczytną ideą, meble wypoczynkowe POLIPOL są autentyczne, odzwierciedlają głęboki szacunek dla Człowieka i relacji międzyludzkich, a jednocześnie odpowiadają współczesnemu stylowi życia.

Najwyższy standard rzemiosła – w POLIPOL to nie puste słowa. Każdy produkt, który sygnowany jest logo tej marki, jest efektem twórczego procesu i rzetelnie prowadzonych prac. Dzięki doświadczeniu twórców oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii przy zachowaniu szacunku do tradycyjnego rzemiosła, meble są doskonałe praktycznie w każdym detalu i w każdej funkcji. Co więcej, tę perfekcyjną postać można nie tylko zobaczyć, ale również poczuć. Nieprawdopodobna współpraca pomiędzy konstrukcją, tapicerką, a materiałami obiciowymi sprawiają, że to meble dosłownie „wypoczynkowe”.

Sekretem POLIPOL, dla których meble cieszą się tak wysoką jakością, jest jednak nie tylko wykwalifikowany zespół twórców oraz staranność produkcji. Nie mniej ważnym czynnikiem są również stosowane, wysokowartościowe materiały. Aby stworzyć mebel idealny – komfortowy, służący przez lata – wykorzystuje się wyłącznie wytrzymałe, spełniające najwyższe standardy surowce.

POLIPOL – DESIGN, WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ

Dbając o wygodę siedzenia, warto dokładnie przyjrzeć się meblom wypoczynkowym tego producenta. Znajdziemy tu szeroką gamę niebanalnych sof i foteli wypoczynkowych, w których nie ma kompromisów pomiędzy wyglądem, funkcjonalnością a komfortem. Dzięki inteligentnym funkcjom, licznym dodatkowym akcesoriom, a także olbrzymiej palecie tkanin i kolorów, każdy z powodzeniem stworzy w swoim domu indywidualną, dopasowaną do stylu wnętrza strefę wypoczynkową.

Z marką POLIPOL wybierzesz zarówno sofę czy fotel, jak i pełen zestaw pasujących do siebie mebli wypoczynkowych. Z powodzeniem zaaranżujesz je w urządzonym współcześnie wnętrzu, zarówno minimalistycznym, w którym liczy się funkcjonalność, skandynawskim stawiającym na naturalne rozwiązania czy industrialnym wzbogaconym o elementy modernistyczne.

Certyfikat jakości Gold-M

Certyfikat jakości „Golden M”
Certyfikat ten dotyczy także trwałości produktów czy odporności na światło i ścieranie. Meble muszą spełniać bardzo restrykcyjne wymogi co do jakości, bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Są szczegółowo badane pod kątem substancji szkodliwych oraz czy przy produkcji zostały zachowane wszystkie normy ochrony środowiska.

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych doradców. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Soboty: 10:00 – 16:00
Niedziele handlowe: 10:00 – 16:00

Facebook
Instagram