TOP 7 mebli i dodatków z naszego sklepu, na które musisz zwrócić uwagę!

Wypoczynek w romantycznej barwie, komoda z rustykalnym frontem, stół o drewnianym, ukształtowanym przez naturę blacie, krzesła z których nie chce się wstawać, a także najpiękniejsze ozdoby. Zobacz TOP 7 mebli i dodatków z naszego salonu.

Nawet nie wiecie, jak trudno mi przyszło stworzenie tego artykułu. Bo naprawdę, pisanie o tym, co modne i piękne we wnętrzu jest przyjemnością, jednak wyselekcjonowanie tylko 7 najlepszych mebli czy dodatków – to była ciężka praca. Chciałam zachwycić Was prawdziwymi perełkami, choć tak naprawdę powinno być ich nie 7, a przynajmniej 70!

Zobaczcie, co udało mi się dla Was wypatrzeć:

1. Wygodnie i słodko

Wypoczynek nie musi być tylko wygodny. Nie musi być też nudny, jeżeli postawisz na ciekawy kolor materiału obiciowego. Tym, którzy lubią oryginalne rozwiązania poleciłabym brudny, zgaszony róż lub odcienie niebieskiego. Dzięki temu sofa stanie się centralnym punktem salonu, na który każdy zwróci uwagę.

2. Oryginalnie, bo naturalnie

Wnętrze nowoczesne, minimalistyczne, skandynawskie, eko i wiele, wiele innych. W każdej takiej aranżacji odnajdzie się stół o blacie ukształtowanym przez naturę. Jego naturalne krzywizny, słoje i sęki sprawiają, że biesiadowanie przy nim to nie tyko uczta dla żołądka, ale i dla oka.

3. Z nieszablonowymi detalami

Trendy są krzesła z uchwytami, które mają dwojaką rolę. Po pierwsze, rzeczywiście ułatwiają przesuwanie mebli. Po drugie, ważniejsze dla tych, którzy ponad praktyczność cenią sobie design, wyglądają po prostu genialnie!

4. W odbiciu szkła

Stolik z chromowanymi, masywnymi nogami oraz drewnianym blatem, na którym umieszczono taflę szkła. To moja propozycja do wnętrza, które ma wyróżniać się nieszablonowymi rozwiązaniami. Pięknie skomponuje się obok mebli wypoczynkowych obitych lekko połyskującym materiałem.

5. W rustykalnym klimacie

Komoda o bielonym blacie oraz frontach szafek z pięknymi frezami. Do tego nieco przysadzisty zegar w drewnianej obudowie oraz obowiązkowe, stylizowane lampiony. Całość ożywiona fioletowymi kwiatami lawendy umieszczonymi w ażurowym wazonie. To moje propozycje do wnętrza, które chcecie urządzić w rustykalnym lub prowansalskim klimacie.

6. Monochromatycznie

Obraz z ikoną mody subtelnie rozświetlony błyskiem świec zapalonych w srebrnym świeczniku oraz lekkim światłem padającym spod białego abażuru stojącej na szklanej nodze lampy. Obok, obły wazon z transparentnego szkła, podkreślający prestiż tej stylizacji. To piękne propozycje, jeżeli urządzacie swoje wnętrze w stylu glamour.

7. W nobilitującym złocie

Ukojeniem dla oka i zmysłów niech będzie obraz o bardzo oryginalnym koncepcie i nobilitujących barwach, łączących czerń, szarości i złoto. Taki obraz może zawisnąć na ścianie lub stać oparty o ścianę – na komodzie lub ziemi. Nieważne gdzie, ważne aby był i dawał radość patrzenia.

A jakie jest Twoje TOP 7 mebli i dodatków, bez których nie wyobrażasz sobie swojego wnętrza?