Dom udekorowany świętami – święta w blasku świec

20151124_163241Radosny gwar domowników, aromatyczne zapachy świeżo wypieczonych ciast i pierników oraz oczywiście ozdoby – nostalgiczne, błyszczące i inspirujące. Wspólnie z projektantami salonu meblowego Mebest sprawdź, jakie dekoracje są teraz najbardziej trendy.

Święta w blasku świec

Nic tak nie tworzy świątecznego klimatu, jak pełne blasku i ciepła płomyki tańczące na zapalonej świecy. Ważny jest kolor i akcenty – w święta bożonarodzeniowe nie może zabraknąć czerwieni, zieleni i motywu gwiazdy!

Stylowym akcentem świątecznego wnętrza są także świeczniki – koniecznie srebrne, akcentujące zimową porę, a także dekoracyjne lampiony. Pięknym uzupełnieniem choinki może stać się lampa – chromowana, o formie imitującej sople lodu.


Bombkowe szaleństwo

Stylowe bombki możesz zwiesić nie tylko na świerkowych gałązkach. Doskonałym, świątecznym akcentem mogą stać się po brzegi wypełnione, głębokie wazony czy bombki wiszące na lampach i gałązkach drzew.


Ciastka, pierniki i noworoczny toast

Świąteczne wypieki pięknie zaprezentują się w stylowych słoikach i puszkach, a sylwestrowy toast będzie smakować jeszcze lepiej, gdy butelkę szampana schłodzisz w coolerze.


Świąteczne dekoracje są piękne, przyciągając wzrok magicznym blaskiem i atmosferą, którą jesteś w stanie stworzyć tylko raz w roku. Które z nich spodobały Ci się najbardziej? Dobieraj dodatki i twórz własne kolekcje.

Zapraszamy do salonu meblowego Mebest, Poznań ul. Obornicka 245.


Życzmy Tobie magicznych świąt Bożego Narodzenia oraz prawdziwie szampańskiej zabawy sylwestrowej!