Konsole

Zaskocz swoich gości dobrze urządzonym wnętrzem dzięki wielofunkcyjnym konsolom. Mogą one posłużyć jako meble do salonu, meble do przedpokoju czy sypialni.

Dla wielu kobiet, dobrze oświetlone lustro gdzie może  wykonywać makijażu jest koniecznością. Jeżeli w łazience brakuje odpowiedniego oświetlenia, toaletka umiejscowiona w sypialni może stanowić rozwiązanie.

Efektowne konsole oraz toaletki znajdziesz w prezentowanych w Mebest kolekcjach BellDeco oraz Dekort. To, co wyróżnia te modele to jakość wykonania, a także stylistyczny uniwersalizm. Dzięki temu, konsole pięknie prezentują się zarówno w nowej, jak i już urządzonej sypialni, w tej klasycznej oraz nowoczesnej.

Cudowne toaletki oraz konsole znajdziesz także w showroomie Jafra. Wybraliśmy dla Ciebie te stylizowane, w których miłość do rzemiosła ukryta jest w pełnych precyzji liniach oraz urokliwych detalach. To meble do salonu, jadalni i sypialni, w których czuć ducha znakomitych epok, znanych nam wyłącznie z opowieści i obrazów.

Ozdoby konsole salon meblowy Mebest zdjęcie nr 5

Meble do salonu – Genialne konsole, które pięknie wypełnią salon lub będą funkcjonalnym dodatkiem do sypialni i przedpokoju zawarliśmy w wybranej kolekcji Mikołajczyk. To propozycje wyjątkowo luksusowe, w których liczy się jakość zastosowanego materiału oraz przyciągający wzrok design.

Ozdoby konsole salon meblowy Mebest zdjęcie nr 7

"Pokój dzienny" - Galeria zdjęć i inspiracji