#zostanwdomu w Mebest do 30 kwietnia br. Salon będzie nieczynny!Więcej informacji

Feniks Furniture Collection

Najwyższa jakość w połączeniu
z nowoczesnością i klasyką.

O producencie Feniks Furniture Collection

Feniks Furniture Collection – wysoce funkcjonalne zestawy wypoczynkowe, sofy, narożniki oraz fotele – wszystkie dedykowane miłośnikom najlepszych jakościowo rozwiązań.

Kolekcja mebli tapicerowanych dla zapewnienia najwyższej jakości komfortu. Znajdziesz tu zestawy wypoczynkowe, a także narożniki, sofy i fotele, wszystkie wykonane z naturalnych skór pochodzących z włoskich garbarni oraz tkanin od najlepszych producentów z Belgii. To, co jeszcze wyróżnia te meble, to zastosowane manualne i elektryczne mechanizmy oraz dodatkowe funkcje, dzięki którym meble Feniksa mogą przenieść Twoje wnętrze w zupełnie nowy wymiar!

  • meble tapicerowane wykonane z włoskich skór oraz belgijskich tkanin
  • doskonałe zestawy wypoczynkowe, narożniki, sofy i fotele
  • innowacyjne rozwiązania oraz manualne i elektryczne mechanizmy
  • dostępne na rynku od 2002 roku!

Odwiedź nas

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę w salonie Mebest. Wybieraj spośród najpiękniejszych kolekcji mebli i dodatków oraz nie wahaj się korzystać z pomocy doświadczonych projektantów wnętrz. Bo urządzanie domu może być cudowną przygodą, wolną od pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Mebest: ul. Obornicka 245, Poznań

(Pn - Pt: 10:00 - 19:00, Sob: 10:00 - 16:00)

Szanowni Klienci!

 

Mając na uwadze zdrowie nasze, naszych najbliższych i przede wszystkim Państwa informujemy, że do dnia 30 kwietnia br. salon Mebest będzie nieczynny.

 

Nie pozostajemy jednak bierni na Państwa pytania i zachęcamy do kontaktowania się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego facebooka.

 

Nasi doradcy służą pomocą i odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

 

Pozostańmy w kontakcie:

508 145 523

508 145 526

meble@mebest.pl

www.facebook.com/Mebest.Poznan