Materace Sembella – popraw jakość swojego snu

Sypialnia musi być wygodna – nie chodzi tylko o funkcjonalne meble, w tym łóżko, ale przede wszystkim o to, co na łóżku się znajduje, czyli materac. Aby zapewnić sobie komfortowy sen, wybór musi być przemyślany i dopasowany do oczekiwań – Twoich i Twojego ciała. My rekomendujemy materace Sembella.

Sypialnia to miejsce, w którym śpisz. To przecież oczywiste. Skoro śpiąc spędzasz przynajmniej 1/3 doby, materac musi być wygodny, dając odpoczynek i pozwalając porządnie odespać dzień i przygotować organizm do trudów kolejnego. Takie możliwości dają materace marki Sembella.

Niestety zakup materaca może przytłoczyć. Jest przecież tyle rodzajów!

Jaki materac wybrać?

Po pierwsze: twardość

Jeżeli nie wiesz, jak dobrać twardość materaca, proponuję wybrać model Sembella Smartline. To materac, który ma dwa stopnie twardości. Z jednej strony jest bardziej miękki, dając relaks i wypoczynek. Z kolei druga strona jest twardsza, elastycznie dopasowując się do ciała. To uniwersalny wybór, który zapewni wysoką jakość snu i będzie dla Ciebie bardzo bezpiecznym, nie nastręczającym dylematów wyborem.


Po drugie: wypełnienie

Nie wiesz, co będzie lesze, sprężyste kieszonki czy pianka? I tu Sembella ułatwia wybór, proponując unikalną kolekcję materacy hybrydowych Bultex, które łączą zalety sprężyn kieszeniowych i pianki wysokoelastycznej.

W tej linii wykorzystano 7-strefowe sprężyny kieszeniowe, gwarantujące punktowe podparcie ciała, szczególnie w strefie barkowej i biodrowej, przy zachowaniu odpowiedniej sprężystości materaca. Z kolei pianka wysokoelastyczna usprawnia wentylację materaca i zwiększa jakość wypoczynku.

Po trzecie: cena

Materac to z założenia drogi wydatek. Na szczęście w kolekcjach Sembella znajduje się także linia Classic – stworzona w trosce o Twoje odprężenie, a przy tym ekonomiczna cenowo. Dobry sen gwarantują starannie dobrane surowce i mądre rozwiązania technologiczne.

Czemu warto wybrać materace Sembella?

Wybierając materac, zwróć uwagę, aby model spełniał Twoje indywidualne oczekiwania. Ważne jest to, aby dobrze podtrzymywał ciało i dopasowywał się do jego naturalnych krzywizn, a przy tym – utrzymywał kręgosłup w linii prostej. Pamiętaj też, że istotny jest stelaż łóżka, który zapewnia obieg powietrza i optymalizuje elastyczność materaca, wpływa na jego wentylację oraz pozwala wydobyć wszystkie drogocenne dla jakości snu parametry zakupionego materaca.

Warta uwagi jest linia Sembella Life – kolekcja o podwyższonym komforcie użytkowania oraz zwiększonych parametrach wytrzymałościowych. Te materace mają aż 10 lat gwarancji! Poza tym producent daje możliwość zwrotu w ciągu 90 dni, jeżeli materac z linii Life nie spełni Twoich oczekiwań.