Stoliki kawowe i ławy

Czasy, gdy stoliki były tylko stolikami, dawno minęły. Teraz to nie tylko meble do salonu, ale również uzupełnienie przedpokoju czy sypialni. W dzisiejszym świecie stoliki posiadają coraz więcej funkcji (stoliki modułowe). Oczywiście nadal spełniają swoją podstawową rolę, czyli są miejscem, gdzie można wyciągnąć swoje nogi bądź położyć napoje.


Ława jest bardzo uniwersalnym meblem, który rozwiąże wiele problemów dekoracyjnych. Idealnie sprawdzi się jako mebel do salonu, gdzie spełni funkcję dodatkowego miejsca do siedzenia. Natomiast w sypialni jako zakończenie łóżka doda uroku, a w przedpokoju sprawdzi się jako siedzisko bądź stolik.

Ozdoby stoliki kawowe i ławy salon meblowy Mebest zdjęcie nr 1

Gdy szukasz ławy lub pomocnika, koniecznie zwróć uwagę na nasze propozycje BellDeco. Te, które zakupisz w Mebest to przekrój różnych stylów, form i rodzajów wykończenia. Zobaczysz ławy szklane, drewniane, a nawet obite pikowaną tkaniną.

Ozdoby stoliki kawowe i ławy salon meblowy Mebest zdjęcie nr 5

Ozdoby stoliki kawowe i ławy salon meblowy Mebest zdjęcie nr 6

Dzięki kolekcji ław od Zakor, zyskasz nowe spojrzenie na piękno kryjące się w litym drewnie dębowym. To meble, które zachwycą Cię najwyższej jakości wykonaniem oraz prostotą form blatów i nóg, dzięki którym szlachetność materiału wykończeniowego wysuwa się na pierwszy plan.

Ozdoby stoliki kawowe i ławy salon meblowy Mebest zdjęcie nr 7

Ozdoby stoliki kawowe i ławy salon meblowy Mebest zdjęcie nr 8

Może jednak lubisz proste linie? Wtedy wybierz modele od Drewbetex. Te stoliki kawowe wyselekcjonowaliśmy dla tych, którzy cenią sobie subtelny szyk. Meble mają klasyczną formę i zwracają na siebie uwagę kształtem oraz jakością zastosowanych materiałów. Drewno to coś, co zawsze będzie w cenie!

Zupełnie inny design znajdziesz, zapoznając się z naszą ofertą stołów kawowych oraz ław od Trebord. To urok litego drewna i ciekawa forma będąca wyrazem artystycznego podejścia kreatorów tej marki. Stoliki Trebord, mimo nieszablonowych form, są uniwersalne i będą pasować do wnętrz o różnych stylach.

Ozdoby stoliki kawowe i ławy salon meblowy Mebest zdjęcie nr 11

 

 

 

 

"Pokój dzienny" - Galeria zdjęć i inspiracji

Call Now Button