Designerskie meble – sprawdź galerię inspiracji

Lubisz otaczać się pięknem? Nie wyobrażasz sobie wnętrza bez designerskich mebli i dodatków? Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najciekawsze modele – o wyjątkowych, niepowtarzalnych liniach, ciekawym wzornictwie i nieprzeciętnej jakości. Sprawdź galerię inspiracji.

Designerskie meble w salonie

Design we wnętrzarstwie to połączenie nieszablonowych wzorów z wyjątkowymi barwami. Cechy te znajdziesz w kolekcji mebli do salonu wykonanych z dębu. To naturalny charakter drewna, podkreślony przez kontrastowe przebarwienia i wyraziste, liczne sęki.

11. Salon meblowy Mebest, Poznań, designerskie meble,Kolekcja Design Mebest Kolekcja
Kolekcja Mebest

Oryginalny, rustykalny design szaf, komód, stolików RTV i innych mebli z kolekcji pięknie skomponuje się ze skórzanym narożnikiem w kolorze antracytu oraz nasyconymi, żółto-pomarańczowymi dodatkami – poduszkami, zestawem kawowym, plakatami czy wazonami.

8. Salon meblowy Mebest, Poznań, designerskie meble,Kolekcja Design Mebest 5
Narożnik Mebest

Przełamaniem, a zarazem dopełnieniem rustykalnego wnętrza może być ultranowoczesny narożnik utrzymany na stylowych, wysokich nogach. To nieszablonowa, niesymetryczna forma oraz jasna, przytulna kolorystka.

5. Salon meblowy Mebest, Poznań, designerskie meble,Kolekcja Design Mebest 2
Kolekcja Mebest

A co, gdy cenisz sobie bardziej nowoczesne rozwiązania? Wtedy koniecznie sprawdź naszą kolekcję futurystyczną. To meble w luksusowym, antracytowym kolorze, o stalowych wykończeniach oraz surowej linii, perfekcyjnie pasującej do modernistycznych i industrialnych wnętrz.

9. Salon meblowy Mebest, Poznań, designerskie meble,Kolekcja Design Mebest 6
Sofa Mebest

Doskonałym uzupełnieniem takiego designerskiego, futurystycznego salonu może być stylowa sofa o geometrycznej formie, utrzymana – dla kontrastu – w jasnej kolorystyce. Mebel zachwyca surowymi liniami, a jednocześnie – doskonale wygodnymi, głębokimi siedziskami oraz wysokimi oparciami.

Designerskie meble do jadalni

Szukając awangardy do jadalni, wybierz stół z litego drewna tworzony w ramach ręcznej manufaktury. To naturalnie ukształtowany, nieociosiany kształ, linie niemożliwe do powtórzenia oraz faktura pełna usłojeń i sęków podkreślających autentyczność drewna.

10. Salon meblowy Mebest, Poznań, designerskie meble, Kolekcja Design Mebest 7
Stół z litego drewna Mebest

Taki designerski stół będzie komponował się we wnętrzu, w którym podłoga została wykonana z betonu czy żywicy. Ociepli styl industrialny, podkreśli charakter rustykalnego wnętrza, idealnie wpasuje się także w trend skandynawski, w którym drewno przeplata się z elementami bieli i kamienia.

Designerskie meble do sypialni

Design w sypialni? Jeżeli tak, to podstaw na meble wykonane z litego dębu. To kunszt rzemiosła, w którym wysoka jakość łączy się z najlepszymi jakościowo materiałami. Piękne, jasne kolory dla zachowania przytulnej atmosfery oraz oryginalne linie i formy dla najlepszego designu.

6. Salon meblowy Mebest, Poznań, designerskie meble, Kolekcja Design Mebest 3
Kolekcja Mebest

Wyjątkowo luksusowo zaprezentuje się także łóżko w jasnym obiciu tapicerskim. Piękna kolorystyka łączy się tutaj z wykonaniem z litego drewna oraz designerskimi, stalowymi nóżkami. Ten model to prawdziwy luksus do najbardziej ekskluzywnego wnętrza.

7. Salon meblowy Mebest, Poznań, designerskie meble,Kolekcja Design Mebest 4
Łóżko Mebest

Wszystkie przedstawione kolekcje designerskich mebli zostały wybrane dla Ciebie przez naszych projektantów i są dostępne w salonie meblowym Mebest. Zapraszamy do odwiedzin i skorzystania z bezpłatnej pomocy – pomożemy dobrać meble idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.