Ekskluzywne meble wypoczynkowe

Cudownie stylowa, luksusowa sofa czy wyrafinowanie obszerny narożnik? Sprawdź ekskluzywne meble wypoczynkowe, wyselekcjonowane dla Ciebie przez naszych projektantów.

Luksusowe meble wypoczynkowe w wersji XXL

Z Paso Doble zaplanujesz nową jakość w swoim wnętrzu. To niesamowicie wysoki komfort wersji DAY i NIGHT oraz niespotykany design, którego nie spotkasz nigdzie indziej. Niezliczona liczba poduszek sprawia, że ten luksusowy mebel nigdy się nie kończy. Ekskluzywne siedziska są jakościowo bezbłędne, zapewniając maksymalną dawkę wygody.Salon meblowy Mebest, Ekskluzywne meble wypoczynkowe, Ekskluzywna skórzana sofa Paso Doble

Salon meblowy Mebest, Ekskluzywne meble wypoczynkowe,Ekskluzywna skórzana sofa Paso Doble

Salon meblowy Mebest, Ekskluzywne meble wypoczynkowe, Ekskluzywna skórzana sofa Paso Doble

Radosna dowolność mebli wypoczynkowych

Jedyna i niepowtarzalna rodzina modułów osobno tapicerowanych tkaniną i skórą – to modele Vesta. Możesz wybierać spośród aż trzynastu różnej wielkości części, zestawianych w dowolnej konfiguracji. To nowoczesny mebel, który wręcz zachwyca nie tylko starannym, ale także pomysłowym wykończeniem. Innowacją są szwy francuskie, dodające narożnikowi i skórzanej sofie niesamowitego szyku.

Salon meblowy Mebest, Ekskluzywne meble wypoczynkowe, Skórzany narożnik Vesta

Salon meblowy Mebest, Ekskluzywne meble wypoczynkowe, Vesta F Specia

Podmiejski styl mebli wypoczynkowych

Model Uptown jest wielozadaniowy. To klasyka będąca perfekcyjnym wykończeniem dużego domu na przedmieściach, gdzie miłość, spokój i rodzina są najwyższymi wartościami. Narożnik kusi skandynawską uniwersalnością oraz prostolinijnością formy. W Uptown mocne, stabilne oparcia wręcz kontrastują z subtelnymi nóżkami, nadając meblowi unikalny kształt.

Salon meblowy Mebest, Ekskluzywne meble wypoczynkowe, Narożnik sofa Uptown, Skandynawski styl

Nieodparty modern classic mebli wypoczynkowych

Inspirowany klasyką, z nutą nowoczesnego stylu – to model Aura. Sofa idealnie pasująca do eleganckich wnętrz eklektycznych, będąca kwintesencją ponadczasowego wdzięku i szyku. Aura to mebel inspirujący, o klimatycznych, wysokich oparciach oraz niskich podłokietnikach. Wykończenie całości w mocnej tkaninie lub luksusowej skórze to dodatkowe podkreślenie stylu art deco.

Salon meblowy Mebest, Ekskluzywne meble wypoczynkowe, Luksusowa Sofa Aurora

Luksus ujęty w detalach mebli wypoczynkowych

Wytworność i ekskluzywność – to synonimy sofy Birmingham. Z jednej strony klasyczna, o ludwikowskich akcentach, z drugiej – modernistyczna, dzięki oryginalnemu zakrzywieniu. Właśnie ta unikalna, wręcz zaskakująca forma sprawia, że Birmingham to bez wątpienia nowa definicja wystroju wnętrza. Umieszczenie sofy na nóżkach fortepianowych z kółkami to ekscytujący dodatek oraz wysokie walory funkcjonalne.

Salon meblowy Mebest, Ekskluzywne meble wypoczynkowe, Ekskluzywna sofa Birmingham

Amerykański sen na jawie

Chicago to subtelna delikatność wnosząca wiele uroku do wnętrz minimalistycznych, rustykalnych oraz skandynawskich. Spokojna, wyciszająca, idealnie wtapiająca się w tło – ta sofa jest obietnicą chwil pełnych ciepła, spędzanych w gronie najukochańszych osób. Zachwyca romantyczną kolorystyką oraz efektowną falbaną skrywającą nóżki mebla.

Salon meblowy Mebest, Ekskluzywne meble wypoczynkowe, Nowoczesna Sofa chicago

Klasyczny perfekcjonizm w meblach wypoczynkowych

Fama to miejsce odpoczynku po ciężkim dniu pełnym obowiązków. Niezwykle wygodna luksusowa sofa, dzięki ergonomicznym siedziskom oraz okazałym oparciom i poduszkom. Wyszukana, a jednocześnie skromna. Mądra w pielęgnacji dzięki gorsetowo wiązanym pokryciom tkaninowym. To cudowny akcent we wnętrzu oraz gwarancja zawsze perfekcyjnej czystości sofy.

Salon meblowy Mebest, Ekskluzywne meble wypoczynkowe, Luksusowa Sofa Fama

Ekskluzywna Sofa Fama tył. Ekskluzywne meble od Mebest.

Stanowczo i surowo w meblach wypoczynkowych

Surowo wykończona, w mocnych, zdecydowanych barwach, jest idealnym wykończeniem industrialnego wnętrza. Skórzana sofa Golem jest silna i będzie dominować w salonie. To idealne rozwiązanie dla perfekcjonistów, którzy kochają wysoką jakość. Jej gwarancją jest zastosowanie luksusowej skóry obiciowej, a także doskonały design oparty o mocno ekstrawagancki szew otwarty i stylowe poduszki.

Salon meblowy Mebest, Ekskluzywne meble wypoczynkowe, Luksusowa sofa i fotel Golem

Modułowy indywidualizm w meblach wypoczynkowych

Sofa i narożnik Blues inspirują kusząc rozmaitością dostępnych rozwiązań. Wybierz obicie w skórze, gdy lubisz naturalność. Zdecyduj się na tkaninę, gdy chcesz nadać salonowi przytulny charakter. Sprawdź modułową funkcjonalność narożnika, która nie jest wyzwaniem, a prawdziwą przyjemnością tworzenia. Pamiętaj, że Blues to obszerna i rozłożysta wersja DAY, a także rozkładana opcja NIGHT z mnóstwem małych, komfortowych poduszek.

Salon meblowy Mebest, Ekskluzywne meble wypoczynkowe, Nowoczesna sofa Blues

Salon meblowy Mebest, Ekskluzywne meble wypoczynkowe, Nowoczesny narożnik Blues

Wszystkie powyższe modele to ekskluzywne meble uznanego producenta Furninova dostępne w naszym salonie meblowym. Zapraszamy do odwiedzin i skorzystania z bezpłatnej pomocy projektantów. Pomożemy dobrać meble idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.