Walentynkowe WOW – topowe prezenty dla Niej

W tym roku zaskocz ją prezentem. Wybierz piękny dodatek do wnętrza, dzięki któremu będziesz zawsze blisko Niej, przypominając o swojej osobie. Zobacz najpiękniejsze ozdoby, które mówią: KOCHAM CIĘ.

Miłość łatwo wyrazić słowami. Trudniej – prezentem. Często brakuje weny twórczej, co ostatecznie prowadzi Cię do kwiaciarni czy jubilera.

W tym roku zaskocz ją czymś zupełnie innym. Z okazji Walentynek wybierz dla Niej elegancką ozdobę do wnętrza, dzięki której wyrazisz swoje uczucie i zaangażowanie.

1. Symbol waleczności i empatii

Pierwszym pomysłem jest piękny pióropusz utrzymany w eleganckiej czerni i złocie. Będzie to cudowny prezent dla osoby o walecznej duszy, ale wrażliwym i empatycznym sercu. Zgodnie z tradycją, każde pióro w indiańskim pióropuszu to nagroda za wyjątkowy akt odwagi lub miłosierdzia. Im bogatszy pióropusz, tym bardziej honorowa osoba, która go nosi.

Piękna ozdoba z piórami oraz pasujące, złote misy

2. Rozgrzewające serca ciepło

Kolejnym pomysłem może być elegancki świecznik lub lampion w stylizacji pasującej do wnętrza Twojej wybranki. Za każdym razem, gdy za Tobą zatęskni, zapali w nim świeczkę, która rozświetli puste pomieszczenie i doda w nim ciepła.

Lampion w industrialnym stylu

3. Zakochani czasu nie liczą…

… oni odmierzają go do następnego spotkania. Choćby z tego powodu genialnym pomysłem na prezent dla Niej może być zegar. Obecnie bardzo modne są duże zegary ścienne, jak i stylizowane – do postawienia na biurku czy komodzie.

Pięknie prezentuje się czasomierz pod szklaną kopułą

4. Do tulenia się na kanapie

Miękkie poduszki i ciepły koc – to nie tylko prezenty, ale zaproszenie do wspólnego tulenia się na kanapie, przy filiżance aromatycznej kawy lub kubku rozgrzewającej herbaty. Ona na pewno doceni ten romantyczny gest. W końcu która kobieta nie pragnie od swojego mężczyzny tak dużej dozy czułości?

Miękkie podusie w różnych stylach

5. Zapach miłości

Pachnące świece zbudują romantyczny nastrój, a przy tym pięknie zaprezentują się w walentynkowym dniu. Warto wybrać ekskluzywne świece tworzone z naturalnego wosku kokosowego z olejkami zapachowymi, dodającymi kompozycji piękny i długotrwały aromat. Dostępne są w cudownych, szklanych słoiczkach, dającym im wyjątkową, prezentową aparycję.

Zmysłowe świece palące się do 120 godzin

Wybierając prezent dla Niej, kieruj się sercem. Wtedy będziesz mieć 100-procentową gwarancję, że trafisz dokładnie w sedno.