Nowy rok – nowe kolekcje mebli i dodatków

Oryginalne detale, najlepszej jakości materiały, szlachetna kolorystyka – zobacz najciekawsze nowości meblarskie i dekoratorskie przygotowane na ten rok.

Urządzasz swoje wnętrze? A może masz ochotę na wprowadzenie świeżych rozwiązań, zgodnych z wnętrzarskimi i dekoratorskimi trendami? Jeżeli tak, to sprawdź moje pomysły na modne wnętrze.

Salon w najmodniejszym stylu

Po pierwsze – ciepła kolorystyka

W tym roku wypełnij swoje wnętrze ciepłymi kolorami. Możesz wybrać meble w złotym kolorze lub dodatki o soczystych akcentach. Bardzo modne są także wszelkiego rodzaju odcienie kremowe, waniliowe i pistacjowe, które łączą się z kolorami natury – zgaszoną zielenią, intensywnym niebieskim, a także beżami, brązami i beżami. To wszystko uzupełnia ocieplająca czerwień i bordo.

Złote dodatki – figurki, donice, poduszki

Po drugie – naturalne materiały

Drewniane meble to niezmienny synonim dobrego designu. Obok tego materiału, tegorocznym hitem są także pozostałe naturalne tworzywa. Wybierz więc meble tapicerowane z naturalnej skóry – może to być narożnik, sofa oraz pasujące fotele. Stół powinien mieć drewniany blat o formie ukształtowanej przez naturę. Z kolei najciekawsze dodatki to te wykonane są ze szkła, metalu oraz ceramiki.

Wypoczynek z naturalnej skóry

W opozycji stoją meble na wysoki połysk. Jeżeli lubisz taką aranżację, wybierz wykonany w ten sposób stolik i komodę, uzupełniając aranżację o sofę i fotel obite połyskującym aksamitem.

Po trzecie – wracające style

Do łask wraca styl vintage. Dlatego wybierz kredens lub bufet, które wprowadzą do Twojego wnętrzu nutę retro. Sprawdzi się także sofa na wysokich nóżkach lub ażurowy regał. Poza tym możesz zdecydować się na kryształowy żyrandol lub inne dodatki wykonane z dekoracyjnie ukształtowanego szkła.

Ponadczasowe drewno

Po czwarte – okrągłe formy

W tym sezonie pojawiają się owalne formy mebli i dodatków. Znajdziesz dużo sof i foteli z zaokrąglonymi oparciami, owalne stoły jadalniane i stoliki kawowe, jak i dodatki o miękkim kształcie pozbawionym ostrych krawędzi.

Miękkie kształty, dużo połyskujących faktur, glamour’owe dodatki

W tym roku Twoje wnętrze powinno błyszczeć złotymi dodatkami, szklanymi akcentami i odbijającymi światło powierzchniami mebli. Koniecznie uzupełnił taką stylizację o drewniane meble, które podkreślą domowy charakter Twojego domu. Dzięki temu Twoje wnętrze będzie modne, piękne, a przebywanie w nich stanie się prawdziwą przyjemnością.