Skórzane wypoczynki | ponadczasowa elegancja

Wypoczynek z naturalnej skóry to bez wątpienia jakość, luksus i elegancja. W wybranych przez nas aranżacjach króluje ona – skóra. Wybierz narożnik, sofę lub fotel, które najlepiej podkreślą naturalne piękno Twojego wnętrza.

Dlaczego skóra?

Skórzane meble od lat utożsamiane są z wysokim standardem życia i wyrafinowaniem rodem z magazynów modowych. Choć wiele osób argumentuje, że moda na skórę dawno przeminęła, wypoczynki z tego materiału dzielnie utrzymują się w czołówce. Dlaczego? Przede wszystkim z powodu ich wytrzymałości, temu, że nie przechowują kurzu ani roztoczy oraz przy odpowiedniej pielęgnacji zachowują wspaniały wygląd przez lata. Jakie zatem skórzane wypoczynki wybrać?

Styl ukryty w kontraście skórzanych wypoczynków

Kontrast polegający na łączeniu jasnych i ciemnych barw nigdy nie wyjdzie z mody. Jeśli Twój salon jest przepełniony białymi czy kremowymi meblami i dodatkami, postaw na sofę lub narożnik utrzymane w dominujących, nasyconych kolorach. Może być to odcień rdzawo pomarańczowy, ciemno grafitowy, a nawet czarny.

Mebest salon meblowy, skórzane wypoczynki,minimalistyczna sofa
Minimalistyczna sofa

Obok pięknej kolorystyki, meble te charakteryzują niezwykle komfortowe i eleganckie szerokie oparcia oraz wysokie poduszki. Z jednej strony skórzane wypoczynki cechują proste, surowe linie, z drugiej są symbolem jakości i elegancji. Najwyższej jakości skóra obiciowa oraz stylowe przeszycia kojarzą się z wyrafinowaniem osób z gustem najwyższego rzędu.

Świetlista elegancja skórzanych wypoczynków

Gdy Twój dom utrzymany jest w ciemnych barwach, wybierz zaokrąglony narożnik w jasnych, szarych lub beżowych kolorach, który wniesie do wnętrza światło i doda salonowi blasku. Taki mebel to mocno kontrastowy akcent we wnętrzu, nierzadko centralny, wyróżniający się punkt. Wybierz kształt, który bardziej Tobie odpowiada – smukłe L czy rozłożyste U? Dodatkowym atutem skórzanego wypoczynku jest jego wykończenie – eleganckie, pikowane siedziska, asymetryczne oparcia oraz odcięte od całości, za to szalenie wygodne, regulowane zagłówki, gwarantujące styl i jednocześnie komfort.

Mebest salon meblowy, skórzane wypoczynki, rozłożysty narożnik
Rozłożysty narożnik

Industrialna surowość w skórzanych wypoczynkach

We wnętrzu industrialnym, o surowym wykończeniu, nie może zabraknąć sofy i fotela o wyraźnych, zdecydowanych kształtach. To nonszalancja wyrażona perfekcyjnym wykończeniem ze skóry naturalnej z dekoracyjną kedrą lub szwem otwartym. W takim meblu styl spotyka się z indywidualizmem, a tradycyjna miłość do klasyki – z nowoczesnym minimalizmem.

Mebest salon meblowy, skórzane wypoczynki,industrialny fotel
Industrialny fotel

Skórzane wypoczynki utrzymane w stylizacji industrialnej zapewnią ci wygodę oraz wrażenie proporcjonalności. Mimo swojej surowej formy, to meble niezwykle prestiżowe i eleganckie.

Styl industrialny możesz przenieść także do sypialni, decydując się na łóżko obite naturalną, miodowo-brązową skórą. Szerokie, niezwykle komfortowe, choć wygoda to nie jedyna jego zaleta. Niepowtarzalny szyk oraz luksus, jakie wnosi do wnętrza oraz solidne wykonanie gwarantujące funkcjonalność i trwałość przez długie lata.

Mebest salon meblowy, skórzane wypoczynki,industrialne łóżko
Industrialne łóżko

Ponadczasowy chesterfield

Chesterfield to ikona meblarstwa. W tym skórzanym wypoczynku znajdziesz symetryczną konsekwencję, a także masywność i siłę. Ten długowieczny design ukształtował się już w XVIII wieku, cechuje się pikowaniem na oparciach oraz podłokietnikach.

Mebest salon meblowy, skórzane wypoczynki, sofa chesterfield
Sofa chesterfield

Unikalnym walorem sofy chesterfield jest komfort podczas siedzenia, a jego elegancja i reprezentacyjny wygląd pasuje do najbardziej luksusowych i dojrzałych wnętrz. Efekt, jaki daje cieniowana, ciemnoczerwona skóra naturalna jest niepowtarzalny.

Dziś w Twoim domu możesz mieć meble będące synonimem elegancji i klasy. W skórzanych wypoczynkach: narożnikach, sofach czy fotelach znajdziesz idealne połączenie wygody i wyrafinowanego designu.

Mebest salon meblowy, skórzane wypoczynki, narożnik dla maksymalistów
Narożnik dla maksymalistów – kolekcja mebli etap-sofa

Przedstawione modele wypoczynków ze skóry znajdziesz w naszym salonie meblowym. Zapraszamy do odwiedzin i bezpłatnych konsultacji z projektantami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.