Stylowe meble – postaw na oryginalność

Jeżeli jesteś fanem czterech kółek, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś pobawił się w trakcie urządzania salonu, pokoju młodzieżowego czy biura, stawiając na stylowe meble z limitowanej kolekcji, nawiązujące właśnie do motoryzacji. Zobacz te oraz inne formy oraz dodatki, inspirowane niecodziennym podejściem do aranżacji wnętrza.

Przestrzeń w domu czy biurze nie zawsze musi być wyłącznie stonowana i poważna. Istnieją bowiem stylowe meble z wyobraźnią, dzięki którym szybko zmienisz swoje wnętrze w miejsce pełne śmiechu i zabawy. To formy inspirowane np. motoryzacją, które sprawią, że salon, pokój młodzieżowy, a nawet biuro przemienią się w wyjątkowe pokoje, cieszące tak samo najmłodszych, jak i dorosłych mieszkańców.

salon-meblowy-mebest-poznan-stylowe-meble-inspirowane-motoryzacja

Krzesła inspirowane motoryzacją urozmaicą pokój młodzieżowy, ciesząc Twojego syna, jak i poczekalnię warsztatu samochodowego czy biura firmy, której klientami są przede wszystkim mężczyźni

Stylowe krzesła i fotele

Elementem wyposażenia wnętrza, który zmieni Twój dom w inspirującą przestrzeń, są krzesła oraz stylowe fotele. Możesz je umieścić jako nowoczesne meble do jadalni, jak i w salonie – jako praktyczne ozdoby. Krzesło czy fotel będą doskonałym dodatkiem do nowoczesnego wnętrza, w tym także pokoju młodzieżowego czy biura.

salon-meblowy-mebest-poznan-stylowe-meble-inspirowane-latami-90

W naszym Design Boxie znajdziesz inspirujące przykłady mebli z najnowszych oraz najciekawszych kolekcji

Stylowe krzesło nie może być nudne, dlatego najlepiej, jeżeli wyróżnia się ciekawą, fantazyjną barwą obicia. Interesujące powinny być także nogi czy podstawa, w zależności od oczekiwań – delikatna i subtelna lub masywna i wizualnie ciężka.

salon-meblowy-mebest-poznan-stylowe-meble-w-postaci-szklanego-stolika-oraz-czerwonego-krzesla

Tworząc przestrzeń dla fana motoryzacji warto postawić na komplet pasujących do siebie mebli, np. stolik kawowy połączony ze stylowymi krzesłami

Szklany blat dla dodania stylu

Krzesła możesz umieścić także wokół okrągłego stolika kawowego lub przy prostokątnej konsoli. Świetne wrażenie zrobi szklany blat, prawie niewidoczny gołym okiem, który z jednej strony wyznacza design tego mebla, a z drugiej – jest praktycznym elementem, łatwym do utrzymania w czystości.

Stolik czy konsolę możesz umieścić w przedpokoju, jak i salonie lub biurze. Nie zabierze zbyt dużo miejsca, za to będzie stanowić stylowy element wyposażenia wnętrza.

salon-meblowy-mebest-poznan-stylowe-meble-w-postaci-stolika-ze-szklanym-blatem

Szklany blat pokreśli charakter stolika kawowego czy konsoli, a jednocześnie będzie praktycznym elementem, pozwalającym utrzymać mebel w czystości

Inspirujące stylowe dodatki

W myśl zasady „co za dużo to niezdrowo” wnętrze o zdefiniowanym, np. motoryzacyjnym klimacie warto przeplatać elementami, które tematycznie będą odbiegać od tej kategorii, choć pozostaną z nią spójne. Najlepszym pomysłem będą więc meble i ozdoby industrialne, o nieco przemysłowym charakterze – bogate w stalowe elementy wykończeniowe oraz w pełnej gamie takich odcieni, takich jak przede wszystkim czerń i szarości.

salon-meblowy-mebest-poznan-stylowe-meble-nalezy-dopelnic-dodatkami-np-wielkimi-zegarami

Duży zegar wypełni ścianę, pełniąc nie tylko praktyczną, ale przede wszystkim dekoracyjną rolę we wnętrzu

salon-meblowy-mebest-poznan-stylowe-meble-w-postaci-stalowej-konsoli

Świetnym wykończeniem industrialnego wnętrza może być stalowa konsola oraz stylowe dodatki, nawiązujące barwami do kolorów wybranych mebli

Dodatkowo, w przestrzeń warto wstawić dodatki z motywem kolorystycznie spójnym z kolorem wybranych mebli. Mogą to być na przykład stylowe obrazy z lifestylowymi hasłami, umieszczone na mini sztalugach.

To fantastyczne, że dziś fani różnych trendów mogą dać ujście swojej pasji podczas urządzania wnętrza. W końcu nic tak nie stanowi o charakterze naszego domu, jak właśnie stylowe meble, o atrakcyjnym designie, nienagannej jakości i oczywiście perfekcji wykonania.